dzisiaj: 102, wczoraj: 103
ogółem: 4 298 682
statystyki szczegółowe
HARMONOGRAM TRENINGÓW GRUP MŁODZIEŻOWYCH :
OBOWIĄZUJE OD 01.07.2017 - 31.10.2017
PIOTR PAŚ -- BRAMKARZE --
ŚRODA 19:30 BOISKO SZTUCZNE
TARADEINA GRZEGORZ -- SKRZAT -- (ROCZNIK 2010/2011/2012) :
PONIEDZIAŁEK 15:30 - 17:00 BOISKO SZTUCZNE
ŚRODA 15:30 - 17:00 BOISKO SZTUCZNE
MAKSIMIUK ADRIAN -- ŻAK -- (ROCZNIK 2009) :
ŚRODA 18:00 -19:30 BOISKO SZTUCZNE
PIĄTEK 18:00 - 19:30 BOISKO SZTUCZNE
KRÓL DANIEL -- ORLIKI -- (ROCZNIK 2008)
PONIEDZIAŁEK 17:00 - 18:30 BOISKO SZTUCZNE
ŚRODA 16:00 - 18:30 BOISKO SZTUCZNE
PIĄTEK 16:00 -17:30 BOISKO NA KOPALNI
FIZEK DARIUSZ -- MŁODZIK -- ( ROCZNIK 2006/2007)
PONIEDZIAŁEK 16:00 - 17:30 BOISKO NA KOPALNI
WTOREK 16:00 - 17:30 BOISKO NA KOPALNI
CZWARTEK 17:00 - 18:30 BOISKO SZTUCZNE
SZWAJLIK PIOTR -- TRAMPKARZE -- KLASA SPORTOWA -- (ROCZNIK 2005)
TRENUJĄ W GODZINACH SZKOLNYCH
ŁYŻWA MATEUSZ -- TRAMPKARZ -- (ROCZNIK 2004/2005)
PONIEDZIAŁEK 16:00 - 17:30 BOISKO NA KOPALNI
WTOREK 16:00 - 17:30 BOISKO NA KOPALNI
CZWARTEK 17:00 - 18:30 BOISKO SZTUCZNE
PRZYBYŁA ARKADIUSZ -- TRAMPKARZ -- KLASA SPORTOWA -- (ROCZNIK 2003)
TRENUJĄ W GODZINACH SZKOLNYCH
ŁYŻWA MATEUSZ -- JUNIOR MŁODSZY -- (ROCZNIK 2002/2001)
PONIEDZIAŁEK 17:45 - 19:15 BOISKO NA KOPALNI
WTOREK 17:45 -19:15 BOISKO NA KOPALNI
CZWARTEK 19:00 - 20:30 BOISKO SZTUCZNE
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)