GKS Pniówek Pawłowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2018-03-28 NOWA STRONA KLUBU !!
  • 2018-03-28 NOWA STRONA KLUBU !!
  • 2018-03-28 NOWA STRONA KLUBU !!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • POLONIA GŁUBCZYCE - RUCH ZDZIESZOWICE 1:5
  • BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - SKRA CZĘSTOCHOWA 0:0
  • MIEDŹ II LEGNICA - STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 2:1
  • REKORD BIELSKO - BIAŁA - UNIA TURZA ŚLĄSKA 1:2
  • KS POLKOWICE - ŚLĘZA WROCŁAW 2:3
  • STAL BRZEG - ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:2
  • LECHIA DZIERŻONIÓW - PIAST ŻMIGRÓD 1:2
  • GÓRNIK II ZABRZE - GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3:1
  • GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2:1
  •        

Patronat

 

 

Logowanie

Najnowsza galeria

I FESTYN DLA ZAWODNIKÓW I RODZIN KLUBU GKS PNIÓWEK 74 !!
Ładowanie...

Współpraca


 

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 186, wczoraj: 200
ogółem: 3 175 595

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Harmonogram treningów

 HARMONOGRAM TRENINGÓW GRUP MŁODZIEŻOWYCH  :

OBOWIĄZUJE OD 01.07.2017 - 31.10.2017

 

PIOTR PAŚ  -- BRAMKARZE --

ŚRODA   19:30  BOISKO SZTUCZNE

 

TARADEINA GRZEGORZ -- SKRZAT -- (ROCZNIK 2010/2011/2012) :

PONIEDZIAŁEK    15:30 - 17:00    BOISKO SZTUCZNE

ŚRODA    15:30 - 17:00    BOISKO SZTUCZNE

 

MAKSIMIUK ADRIAN -- ŻAK -- (ROCZNIK 2009) :

ŚRODA     18:00 -19:30     BOISKO SZTUCZNE

PIĄTEK     18:00 - 19:30   BOISKO SZTUCZNE

 

KRÓL DANIEL -- ORLIKI -- (ROCZNIK 2008)

PONIEDZIAŁEK 17:00 - 18:30  BOISKO SZTUCZNE

ŚRODA 16:00 - 18:30      BOISKO SZTUCZNE

PIĄTEK 16:00 -17:30         BOISKO NA KOPALNI

 

FIZEK DARIUSZ  -- MŁODZIK -- ( ROCZNIK 2006/2007)

PONIEDZIAŁEK 16:00 - 17:30  BOISKO NA KOPALNI

WTOREK 16:00 - 17:30         BOISKO NA KOPALNI

CZWARTEK 17:00 - 18:30      BOISKO SZTUCZNE

 

SZWAJLIK PIOTR  -- TRAMPKARZE  --  KLASA SPORTOWA -- (ROCZNIK 2005)

TRENUJĄ W GODZINACH SZKOLNYCH

 

ŁYŻWA MATEUSZ  -- TRAMPKARZ -- (ROCZNIK 2004/2005)

PONIEDZIAŁEK 16:00 - 17:30  BOISKO NA KOPALNI

WTOREK 16:00 - 17:30    BOISKO NA KOPALNI

CZWARTEK 17:00 - 18:30  BOISKO SZTUCZNE

 

PRZYBYŁA ARKADIUSZ  -- TRAMPKARZ -- KLASA SPORTOWA -- (ROCZNIK 2003)

TRENUJĄ W GODZINACH SZKOLNYCH

 

ŁYŻWA MATEUSZ -- JUNIOR MŁODSZY -- (ROCZNIK 2002/2001)

PONIEDZIAŁEK 17:45 - 19:15  BOISKO NA KOPALNI
WTOREK 17:45 -19:15    BOISKO NA KOPALNI
CZWARTEK 19:00 - 20:30  BOISKO SZTUCZNE

 

Sponsor główny

Reklama

WYNAJEM BOISKA

OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM

BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM

KONTAKTUJĄ SIĘ  

Z GOSPODARZEM OBIEKTU

KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM

TEL.:517 201 485

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

SOLA OSWIECIMGKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE
SOLA OSWIECIM 1:4 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE
2018-03-17, 16:30:00
SIEMIANOWICE, PARK PSZCZELNIK
     
mecz towarzyski

Sparingi III LIGA

PLAN MECZÓW KONTROLNYCH  III LIGI :


STYCZEŃ:

1.     20.01.2018   -  BESKID SKOCZÓW  1:3
2.     23.01.2018   -  RUCH CHORZÓW   2:2

3.     27.01.2018   -  MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4.     1.02.2018   -  PODBESKIDZIE II BB 0:1

LUTY :

1.      3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2.     10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4.     17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5.     20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6.     23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0

MARZEC:

1.     3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0

2.   10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE  0:1 (P)

3.   17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)

 

 

Sponsorzy

 

 

 

 

 

Transfery

PRZYCHODZĄ:

BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)

MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)

MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)

MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)

MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)

MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)

PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)

ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)

GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)

 

ODCHODZĄ:

Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)

Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)

Szymon Gałecki (???)

Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)

Patryk Lach (Beskid Skoczów)

Jakub Świerczek (BKS Stal BB)

Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)