dzisiaj: 179, wczoraj: 103
ogółem: 4 298 759
statystyki szczegółowe
~~
Runda wstępna
06.08.2017. godz.17.00 Unia Bieruń St. : LKS Studzionka
05.08.2017. godz.17.00 Leśnik Kobiór : Fortuna Wyry
05.08.2017. godz.17.00 Ogrodnik Tychy : LKS Łąka
1/8 finału
1. 09.08.2017. godz.17.00 Iskra Pszczyna : Pniówek Pawłowice
2. 05.08.2017. godz.17.00 LKS Rudołtowice : Piast Bieruń N.
3. 23.08.2017. godz.17.00 zw. Unia/Studzionka : Krupiński Suszec
4. 05.08.2017. godz.17.00 LKS Goczałkowice : GKS II Tychy
5. 05.08.2017. godz.17.00 Sokół Wola : Polonia Łaziska
6. 23.08.2017. godz.17.00 Pniówek II Pawłowice : zw. Leśnik/Wyry
7. 23.08.2017. godz.17.00 LKS Wisła Wielka : zw. Ogrodnik/Łąka
8. 06.08.2017. godz.17.00 LKS Wisła Mała : MKS Lędziny
1/4 finału
9. 06.09.2017. godz.17.00 zw.1 : zw.2
10. 06.09.2017. godz.17.00 zw. 3 : zw. 4
11. 06.09.2017. godz.17.00 zw. 5 : zw. 6
12. 06.09.2017. godz.17.00 zw. 7 : zw. 8
1/2 finału
13. 20.09.2017. godz.16.00 zw. 9 : zw. 10
14. 20.09.2017. godz.16.00 zw. 11 : zw. 12
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)