GKS Pniówek Pawłowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualno¶ci:
  • 2018-03-28 NOWA STRONA KLUBU !!
  • 2018-03-28 NOWA STRONA KLUBU !!
  • 2018-03-28 NOWA STRONA KLUBU !!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • POLONIA GŁUBCZYCE - RUCH ZDZIESZOWICE 1:5
  • BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - SKRA CZĘSTOCHOWA 0:0
  • MIED¬ II LEGNICA - STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 2:1
  • REKORD BIELSKO - BIAŁA - UNIA TURZA ¦LˇSKA 1:2
  • KS POLKOWICE - ¦LĘZA WROCŁAW 2:3
  • STAL BRZEG - ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:2
  • LECHIA DZIERŻONIÓW - PIAST ŻMIGRÓD 1:2
  • GÓRNIK II ZABRZE - GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3:1
  • GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2:1
  •        

Patronat

 

 

Logowanie

Najnowsza galeria

I FESTYN DLA ZAWODNIKÓW I RODZIN KLUBU GKS PNIÓWEK 74 !!
Ładowanie...

Współpraca


 

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 204, wczoraj: 200
ogółem: 3 175 613

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-05 FALUBAZ ZIELONA GÓRA 1:0 RUCH ZDZIESZOWICE zobacz ›
2017-08-05 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 1:1 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
2017-08-05 PIAST ŻMIGRÓD 1:3 GÓRNIK II ZABRZE zobacz ›
2017-08-05 ZAGŁĘBIE II LUBIN 2:1 LECHIA DZIERŻONIÓW zobacz ›
2017-08-05 ¦LĘZA WROCŁAW 0:6 STAL BRZEG zobacz ›
2017-08-05 UNIA TURZA ¦LˇSKA 1:3 KS POLKOWICE zobacz ›
2017-08-05 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 1:3 REKORD BIELSKO - BIAŁA zobacz ›
2017-08-05 SKRA CZĘSTOCHOWA 4:0 MIED¬ II LEGNICA zobacz ›
2017-08-05 POLONIA GŁUBCZYCE 1:2 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA zobacz ›
2017-08-12 RUCH ZDZIESZOWICE 0:1 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA zobacz ›
2017-08-12 MIED¬ II LEGNICA 2:0 POLONIA GŁUBCZYCE zobacz ›
2017-08-12 REKORD BIELSKO - BIAŁA 0:0 SKRA CZĘSTOCHOWA zobacz ›
2017-08-12 KS POLKOWICE 4:2 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI zobacz ›
2017-08-12 STAL BRZEG 2:0 UNIA TURZA ¦LˇSKA zobacz ›
2017-08-12 LECHIA DZIERŻONIÓW 1:0 ¦LĘZA WROCŁAW zobacz ›
2017-08-12 GÓRNIK II ZABRZE 3:0 ZAGŁĘBIE II LUBIN zobacz ›
2017-08-12 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 1:0 PIAST ŻMIGRÓD zobacz ›
2017-08-12 FALUBAZ ZIELONA GÓRA 1:1 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY zobacz ›
2017-08-15 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 0:2 RUCH ZDZIESZOWICE zobacz ›
2017-08-15 PIAST ŻMIGRÓD 3:0 FALUBAZ ZIELONA GÓRA zobacz ›
2017-08-15 ZAGŁĘBIE II LUBIN 3:1 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
2017-08-15 ¦LĘZA WROCŁAW 2:0 GÓRNIK II ZABRZE zobacz ›
2017-08-15 UNIA TURZA ¦LˇSKA 1:2 LECHIA DZIERŻONIÓW zobacz ›
2017-08-15 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 3:2 STAL BRZEG zobacz ›
2017-08-15 SKRA CZĘSTOCHOWA 3:2 KS POLKOWICE zobacz ›
2017-08-15 POLONIA GŁUBCZYCE 1:2 REKORD BIELSKO - BIAŁA zobacz ›
2017-08-15 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2:0 MIED¬ II LEGNICA zobacz ›
2017-08-19 RUCH ZDZIESZOWICE 2:1 MIED¬ II LEGNICA zobacz ›
2017-08-19 REKORD BIELSKO - BIAŁA 1:0 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA zobacz ›
2017-08-19 KS POLKOWICE 3:1 POLONIA GŁUBCZYCE zobacz ›
2017-08-19 STAL BRZEG 1:0 SKRA CZĘSTOCHOWA zobacz ›
2017-08-19 LECHIA DZIERŻONIÓW 1:2 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI zobacz ›
2017-08-19 GÓRNIK II ZABRZE 3:1 UNIA TURZA ¦LˇSKA zobacz ›
2017-08-19 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 3:3 ¦LĘZA WROCŁAW zobacz ›
2017-08-19 FALUBAZ ZIELONA GÓRA 0:1 ZAGŁĘBIE II LUBIN zobacz ›
2017-08-19 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2:0 PIAST ŻMIGRÓD zobacz ›
2017-08-26 PIAST ŻMIGRÓD 1:0 RUCH ZDZIESZOWICE zobacz ›
2017-08-26 ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:2 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY zobacz ›
2017-08-26 ¦LĘZA WROCŁAW 6:2 FALUBAZ ZIELONA GÓRA zobacz ›
2017-08-26 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 4:2 GÓRNIK II ZABRZE zobacz ›
2017-08-26 SKRA CZĘSTOCHOWA 3:1 LECHIA DZIERŻONIÓW zobacz ›
2017-08-26 POLONIA GŁUBCZYCE 2:4 STAL BRZEG zobacz ›
2017-08-26 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 0:1 KS POLKOWICE zobacz ›
2017-08-26 MIED¬ II LEGNICA 2:1 REKORD BIELSKO - BIAŁA zobacz ›
2017-08-27 UNIA TURZA ¦LˇSKA 0:1 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
2017-09-02 RUCH ZDZIESZOWICE 2:2 REKORD BIELSKO - BIAŁA zobacz ›
2017-09-02 KS POLKOWICE 2:0 MIED¬ II LEGNICA zobacz ›
2017-09-02 STAL BRZEG 2:1 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA zobacz ›
2017-09-02 LECHIA DZIERŻONIÓW 4:1 POLONIA GŁUBCZYCE zobacz ›
2017-09-02 GÓRNIK II ZABRZE 1:5 SKRA CZĘSTOCHOWA zobacz ›
2017-09-02 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 1:1 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI zobacz ›
2017-09-02 FALUBAZ ZIELONA GÓRA 1:3 UNIA TURZA ¦LˇSKA zobacz ›
2017-09-02 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3:0 ¦LĘZA WROCŁAW zobacz ›
2017-09-02 PIAST ŻMIGRÓD 1:1 ZAGŁĘBIE II LUBIN zobacz ›
2017-09-09 ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:1 RUCH ZDZIESZOWICE zobacz ›
2017-09-09 ¦LĘZA WROCŁAW 0:4 PIAST ŻMIGRÓD zobacz ›
2017-09-09 UNIA TURZA ¦LˇSKA 2:2 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY zobacz ›
2017-09-09 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 1:1 FALUBAZ ZIELONA GÓRA zobacz ›
2017-09-09 SKRA CZĘSTOCHOWA 1:0 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
2017-09-09 POLONIA GŁUBCZYCE 0:1 GÓRNIK II ZABRZE zobacz ›
2017-09-09 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2:1 LECHIA DZIERŻONIÓW zobacz ›
2017-09-09 MIED¬ II LEGNICA 0:1 STAL BRZEG zobacz ›
2017-09-09 REKORD BIELSKO - BIAŁA 1:1 KS POLKOWICE zobacz ›
2017-09-16 RUCH ZDZIESZOWICE 1:1 KS POLKOWICE zobacz ›
2017-09-16 STAL BRZEG 3:2 REKORD BIELSKO - BIAŁA zobacz ›
2017-09-16 LECHIA DZIERŻONIÓW 1:1 MIED¬ II LEGNICA zobacz ›
2017-09-16 GÓRNIK II ZABRZE 3:0 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA zobacz ›
2017-09-16 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 0:2 POLONIA GŁUBCZYCE zobacz ›
2017-09-16 FALUBAZ ZIELONA GÓRA 0:0 SKRA CZĘSTOCHOWA zobacz ›
2017-09-16 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 1:0 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI zobacz ›
2017-09-16 PIAST ŻMIGRÓD 2:3 UNIA TURZA ¦LˇSKA zobacz ›
2017-09-16 ZAGŁĘBIE II LUBIN 0:2 ¦LĘZA WROCŁAW zobacz ›
2017-09-23 ¦LĘZA WROCŁAW 3:2 RUCH ZDZIESZOWICE zobacz ›
2017-09-23 UNIA TURZA ¦LˇSKA 4:2 ZAGŁĘBIE II LUBIN zobacz ›
2017-09-23 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 6:3 PIAST ŻMIGRÓD zobacz ›
2017-09-23 SKRA CZĘSTOCHOWA 0:0 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY zobacz ›
2017-09-23 POLONIA GŁUBCZYCE 1:5 FALUBAZ ZIELONA GÓRA zobacz ›
2017-09-23 MIED¬ II LEGNICA 3:2 GÓRNIK II ZABRZE zobacz ›
2017-09-23 REKORD BIELSKO - BIAŁA 1:2 LECHIA DZIERŻONIÓW zobacz ›
2017-09-23 KS POLKOWICE 3:2 STAL BRZEG zobacz ›
2017-10-11 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 3:0 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
10  2017-09-30 RUCH ZDZIESZOWICE 1:0 STAL BRZEG zobacz ›
10  2017-09-30 LECHIA DZIERŻONIÓW 1:0 KS POLKOWICE zobacz ›
10  2017-09-30 GÓRNIK II ZABRZE 1:2 REKORD BIELSKO - BIAŁA zobacz ›
10  2017-09-30 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 3:2 MIED¬ II LEGNICA zobacz ›
10  2017-09-30 FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2:2 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA zobacz ›
10  2017-09-30 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2:0 POLONIA GŁUBCZYCE zobacz ›
10  2017-09-30 PIAST ŻMIGRÓD 0:1 SKRA CZĘSTOCHOWA zobacz ›
10  2017-09-30 ZAGŁĘBIE II LUBIN 0:1 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI zobacz ›
10  2017-09-30 ¦LĘZA WROCŁAW 3:0 UNIA TURZA ¦LˇSKA zobacz ›
11  2017-10-07 UNIA TURZA ¦LˇSKA 1:1 RUCH ZDZIESZOWICE zobacz ›
11  2017-10-07 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 1:2 ¦LĘZA WROCŁAW zobacz ›
11  2017-10-07 SKRA CZĘSTOCHOWA 1:0 ZAGŁĘBIE II LUBIN zobacz ›
11  2017-10-07 POLONIA GŁUBCZYCE 2:1 PIAST ŻMIGRÓD zobacz ›
11  2017-10-07 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2:3 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY zobacz ›
11  2017-10-07 MIED¬ II LEGNICA 0:2 FALUBAZ ZIELONA GÓRA zobacz ›
11  2017-10-07 REKORD BIELSKO - BIAŁA 1:4 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
11  2017-10-07 KS POLKOWICE 1:6 GÓRNIK II ZABRZE zobacz ›
11  2017-10-07 STAL BRZEG 3:1 LECHIA DZIERŻONIÓW zobacz ›
12  2017-10-14 RUCH ZDZIESZOWICE 3:4 LECHIA DZIERŻONIÓW zobacz ›
12  2017-10-14 GÓRNIK II ZABRZE 3:1 STAL BRZEG zobacz ›
12  2017-10-14 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 1:1 KS POLKOWICE zobacz ›
12  2017-10-14 FALUBAZ ZIELONA GÓRA 1:1 REKORD BIELSKO - BIAŁA zobacz ›
12  2017-10-14 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2:0 MIED¬ II LEGNICA zobacz ›
12  2017-10-14 PIAST ŻMIGRÓD 0:0 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA zobacz ›
12  2017-10-14 ZAGŁĘBIE II LUBIN 7:2 POLONIA GŁUBCZYCE zobacz ›
12  2017-10-14 ¦LĘZA WROCŁAW 1:1 SKRA CZĘSTOCHOWA zobacz ›
12  2017-10-14 UNIA TURZA ¦LˇSKA 1:1 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI zobacz ›
13  2017-10-21 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 4:1 RUCH ZDZIESZOWICE zobacz ›
13  2017-10-21 SKRA CZĘSTOCHOWA 1:0 UNIA TURZA ¦LˇSKA zobacz ›
13  2017-10-21 POLONIA GŁUBCZYCE 2:5 ¦LĘZA WROCŁAW zobacz ›
13  2017-10-21 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2:0 ZAGŁĘBIE II LUBIN zobacz ›
13  2017-10-21 MIED¬ II LEGNICA 2:1 PIAST ŻMIGRÓD zobacz ›
13  2017-10-21 REKORD BIELSKO - BIAŁA 2:3 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY zobacz ›
13  2017-10-21 KS POLKOWICE 3:0 FALUBAZ ZIELONA GÓRA zobacz ›
13  2017-10-21 STAL BRZEG 5:2 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
13  2017-10-21 LECHIA DZIERŻONIÓW 3:0 GÓRNIK II ZABRZE zobacz ›
14  2017-10-28 RUCH ZDZIESZOWICE 3:3 GÓRNIK II ZABRZE zobacz ›
14  2017-10-28 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 0:2 LECHIA DZIERŻONIÓW zobacz ›
14  2017-10-28 FALUBAZ ZIELONA GÓRA 1:4 STAL BRZEG zobacz ›
14  2017-10-28 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 1:2 KS POLKOWICE zobacz ›
14  2017-10-28 PIAST ŻMIGRÓD 1:3 REKORD BIELSKO - BIAŁA zobacz ›
14  2017-10-28 ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:3 MIED¬ II LEGNICA zobacz ›
14  2017-10-28 ¦LĘZA WROCŁAW 2:0 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA zobacz ›
14  2017-10-28 UNIA TURZA ¦LˇSKA POLONIA GŁUBCZYCE 17:00
14  2017-10-28 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 0:0 SKRA CZĘSTOCHOWA zobacz ›
15  2017-11-04 SKRA CZĘSTOCHOWA 3:0 RUCH ZDZIESZOWICE zobacz ›
15  2017-11-04 POLONIA GŁUBCZYCE 1:4 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI zobacz ›
15  2017-11-04 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2:0 UNIA TURZA ¦LˇSKA zobacz ›
15  2017-11-04 MIED¬ II LEGNICA 1:1 ¦LĘZA WROCŁAW zobacz ›
15  2017-11-04 REKORD BIELSKO - BIAŁA 6:2 ZAGŁĘBIE II LUBIN zobacz ›
15  2017-11-04 KS POLKOWICE 0:1 PIAST ŻMIGRÓD zobacz ›
15  2017-11-04 STAL BRZEG 4:2 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY zobacz ›
15  2017-11-04 LECHIA DZIERŻONIÓW 1:1 FALUBAZ ZIELONA GÓRA zobacz ›
15  2017-11-04 GÓRNIK II ZABRZE 1:2 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
16  2017-11-11 RUCH ZDZIESZOWICE 3:1 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
16  2017-11-11 FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2:1 GÓRNIK II ZABRZE zobacz ›
16  2017-11-11 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2:1 LECHIA DZIERŻONIÓW zobacz ›
16  2017-11-11 PIAST ŻMIGRÓD 2:1 STAL BRZEG zobacz ›
16  2017-11-11 ZAGŁĘBIE II LUBIN 2:0 KS POLKOWICE zobacz ›
16  2017-11-11 ¦LĘZA WROCŁAW 3:0 REKORD BIELSKO - BIAŁA zobacz ›
16  2017-11-11 UNIA TURZA ¦LˇSKA 3:0 MIED¬ II LEGNICA zobacz ›
16  2017-11-11 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 4:1 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA zobacz ›
16  2017-11-11 SKRA CZĘSTOCHOWA 1:0 POLONIA GŁUBCZYCE zobacz ›
17  2017-11-18 POLONIA GŁUBCZYCE 1:5 RUCH ZDZIESZOWICE zobacz ›
17  2017-11-18 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 0:0 SKRA CZĘSTOCHOWA zobacz ›
17  2017-11-18 MIED¬ II LEGNICA 2:1 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI zobacz ›
17  2017-11-18 REKORD BIELSKO - BIAŁA 1:2 UNIA TURZA ¦LˇSKA zobacz ›
17  2017-11-18 KS POLKOWICE 2:3 ¦LĘZA WROCŁAW zobacz ›
17  2017-11-18 STAL BRZEG 1:2 ZAGŁĘBIE II LUBIN zobacz ›
17  2017-11-18 LECHIA DZIERŻONIÓW 1:2 PIAST ŻMIGRÓD zobacz ›
17  2017-11-18 GÓRNIK II ZABRZE 3:1 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY zobacz ›
17  2017-11-18 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2:1 FALUBAZ ZIELONA GÓRA zobacz ›
18  2018-03-10 RUCH ZDZIESZOWICE FALUBAZ ZIELONA GÓRA 17:00
18  2018-03-10 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 17:00
18  2018-03-10 GÓRNIK II ZABRZE PIAST ŻMIGRÓD 17:00
18  2018-03-10 LECHIA DZIERŻONIÓW ZAGŁĘBIE II LUBIN 17:00
18  2018-03-10 STAL BRZEG ¦LĘZA WROCŁAW 17:00
18  2018-03-10 KS POLKOWICE UNIA TURZA ¦LˇSKA 17:00
18  2018-03-10 REKORD BIELSKO - BIAŁA STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 17:00
18  2018-03-10 MIED¬ II LEGNICA SKRA CZĘSTOCHOWA 17:00
18  2018-03-10 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA POLONIA GŁUBCZYCE 17:00
19  2018-03-17 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA RUCH ZDZIESZOWICE 17:00
19  2018-03-17 POLONIA GŁUBCZYCE MIED¬ II LEGNICA 17:00
19  2018-03-17 SKRA CZĘSTOCHOWA REKORD BIELSKO - BIAŁA 17:00
19  2018-03-17 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI KS POLKOWICE 17:00
19  2018-03-17 UNIA TURZA ¦LˇSKA STAL BRZEG 17:00
19  2018-03-17 ¦LĘZA WROCŁAW LECHIA DZIERŻONIÓW 17:00
19  2018-03-17 ZAGŁĘBIE II LUBIN GÓRNIK II ZABRZE 17:00
19  2018-03-17 PIAST ŻMIGRÓD GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 17:00
19  2018-03-17 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY FALUBAZ ZIELONA GÓRA 17:00
20  2018-03-24 RUCH ZDZIESZOWICE GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 17:00
20  2018-03-24 FALUBAZ ZIELONA GÓRA PIAST ŻMIGRÓD 17:00
20  2018-03-24 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE ZAGŁĘBIE II LUBIN 15:00
20  2018-03-24 GÓRNIK II ZABRZE ¦LĘZA WROCŁAW 17:00
20  2018-03-24 LECHIA DZIERŻONIÓW UNIA TURZA ¦LˇSKA 17:00
20  2018-03-24 STAL BRZEG STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 17:00
20  2018-03-24 KS POLKOWICE SKRA CZĘSTOCHOWA 17:00
20  2018-03-24 REKORD BIELSKO - BIAŁA POLONIA GŁUBCZYCE 17:00
20  2018-03-24 MIED¬ II LEGNICA BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 17:00
21  2018-03-31 MIED¬ II LEGNICA RUCH ZDZIESZOWICE 17:00
21  2018-03-31 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA REKORD BIELSKO - BIAŁA 17:00
21  2018-03-31 POLONIA GŁUBCZYCE KS POLKOWICE 17:00
21  2018-03-31 SKRA CZĘSTOCHOWA STAL BRZEG 17:00
21  2018-03-31 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI LECHIA DZIERŻONIÓW 17:00
21  2018-03-31 UNIA TURZA ¦LˇSKA GÓRNIK II ZABRZE 17:00
21  2018-03-31 ¦LĘZA WROCŁAW GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 17:00
21  2018-03-31 ZAGŁĘBIE II LUBIN FALUBAZ ZIELONA GÓRA 17:00
21  2018-03-31 PIAST ŻMIGRÓD GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 17:00
22  2018-04-07 RUCH ZDZIESZOWICE PIAST ŻMIGRÓD 17:00
22  2018-04-07 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY ZAGŁĘBIE II LUBIN 17:00
22  2018-04-07 FALUBAZ ZIELONA GÓRA ¦LĘZA WROCŁAW 17:00
22  2018-04-07 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE UNIA TURZA ¦LˇSKA 17:00
22  2018-04-07 GÓRNIK II ZABRZE STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 17:00
22  2018-04-07 LECHIA DZIERŻONIÓW SKRA CZĘSTOCHOWA 17:00
22  2018-04-07 STAL BRZEG POLONIA GŁUBCZYCE 17:00
22  2018-04-07 KS POLKOWICE BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 17:00
22  2018-04-07 REKORD BIELSKO - BIAŁA MIED¬ II LEGNICA 17:00
23  2018-04-14 REKORD BIELSKO - BIAŁA RUCH ZDZIESZOWICE 17:00
23  2018-04-14 MIED¬ II LEGNICA KS POLKOWICE 17:00
23  2018-04-14 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA STAL BRZEG 17:00
23  2018-04-14 POLONIA GŁUBCZYCE LECHIA DZIERŻONIÓW 17:00
23  2018-04-14 SKRA CZĘSTOCHOWA GÓRNIK II ZABRZE 17:00
23  2018-04-14 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 16:00
23  2018-04-14 UNIA TURZA ¦LˇSKA FALUBAZ ZIELONA GÓRA 17:00
23  2018-04-14 ¦LĘZA WROCŁAW GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 17:00
23  2018-04-14 ZAGŁĘBIE II LUBIN PIAST ŻMIGRÓD 17:00
24  2018-04-21 RUCH ZDZIESZOWICE ZAGŁĘBIE II LUBIN 17:00
24  2018-04-21 PIAST ŻMIGRÓD ¦LĘZA WROCŁAW 17:00
24  2018-04-21 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY UNIA TURZA ¦LˇSKA 17:00
24  2018-04-21 FALUBAZ ZIELONA GÓRA STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 17:00
24  2018-04-21 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE SKRA CZĘSTOCHOWA 18:00
24  2018-04-21 GÓRNIK II ZABRZE POLONIA GŁUBCZYCE 17:00
24  2018-04-21 LECHIA DZIERŻONIÓW BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 17:00
24  2018-04-21 STAL BRZEG MIED¬ II LEGNICA 17:00
24  2018-04-21 KS POLKOWICE REKORD BIELSKO - BIAŁA 17:00
25  2018-04-28 KS POLKOWICE RUCH ZDZIESZOWICE 17:00
25  2018-04-28 REKORD BIELSKO - BIAŁA STAL BRZEG 17:00
25  2018-04-28 MIED¬ II LEGNICA LECHIA DZIERŻONIÓW 17:00
25  2018-04-28 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA GÓRNIK II ZABRZE 17:00
25  2018-04-28 POLONIA GŁUBCZYCE GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 16:00
25  2018-04-28 SKRA CZĘSTOCHOWA FALUBAZ ZIELONA GÓRA 17:00
25  2018-04-28 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 17:00
25  2018-04-28 UNIA TURZA ¦LˇSKA PIAST ŻMIGRÓD 17:00
25  2018-04-28 ¦LĘZA WROCŁAW ZAGŁĘBIE II LUBIN 17:00
26  2018-05-05 RUCH ZDZIESZOWICE ¦LĘZA WROCŁAW 17:00
26  2018-05-05 ZAGŁĘBIE II LUBIN UNIA TURZA ¦LˇSKA 17:00
26  2018-05-05 PIAST ŻMIGRÓD STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 17:00
26  2018-05-05 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY SKRA CZĘSTOCHOWA 17:00
26  2018-05-05 FALUBAZ ZIELONA GÓRA POLONIA GŁUBCZYCE 17:00
26  2018-05-05 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 15:00
26  2018-05-05 GÓRNIK II ZABRZE MIED¬ II LEGNICA 17:00
26  2018-05-05 LECHIA DZIERŻONIÓW REKORD BIELSKO - BIAŁA 17:00
26  2018-05-05 STAL BRZEG KS POLKOWICE 17:00
27  2018-05-12 STAL BRZEG RUCH ZDZIESZOWICE 17:00
27  2018-05-12 KS POLKOWICE LECHIA DZIERŻONIÓW 17:00
27  2018-05-12 REKORD BIELSKO - BIAŁA GÓRNIK II ZABRZE 17:00
27  2018-05-12 MIED¬ II LEGNICA GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 16:00
27  2018-05-12 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA FALUBAZ ZIELONA GÓRA 17:00
27  2018-05-12 POLONIA GŁUBCZYCE GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 17:00
27  2018-05-12 SKRA CZĘSTOCHOWA PIAST ŻMIGRÓD 17:00
27  2018-05-12 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI ZAGŁĘBIE II LUBIN 17:00
27  2018-05-12 UNIA TURZA ¦LˇSKA ¦LĘZA WROCŁAW 17:00
28  2018-05-19 RUCH ZDZIESZOWICE UNIA TURZA ¦LˇSKA 17:00
28  2018-05-19 ¦LĘZA WROCŁAW STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 17:00
28  2018-05-19 ZAGŁĘBIE II LUBIN SKRA CZĘSTOCHOWA 17:00
28  2018-05-19 PIAST ŻMIGRÓD POLONIA GŁUBCZYCE 17:00
28  2018-05-19 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 17:00
28  2018-05-19 FALUBAZ ZIELONA GÓRA MIED¬ II LEGNICA 17:00
28  2018-05-19 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE REKORD BIELSKO - BIAŁA 13:00
28  2018-05-19 GÓRNIK II ZABRZE KS POLKOWICE 17:00
28  2018-05-19 LECHIA DZIERŻONIÓW STAL BRZEG 17:00
29  2018-05-26 LECHIA DZIERŻONIÓW RUCH ZDZIESZOWICE 17:00
29  2018-05-26 STAL BRZEG GÓRNIK II ZABRZE 17:00
29  2018-05-26 KS POLKOWICE GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 17:00
29  2018-05-26 REKORD BIELSKO - BIAŁA FALUBAZ ZIELONA GÓRA 17:00
29  2018-05-26 MIED¬ II LEGNICA GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 17:00
29  2018-05-26 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA PIAST ŻMIGRÓD 17:00
29  2018-05-26 POLONIA GŁUBCZYCE ZAGŁĘBIE II LUBIN 17:00
29  2018-05-26 SKRA CZĘSTOCHOWA ¦LĘZA WROCŁAW 17:00
29  2018-05-26 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI UNIA TURZA ¦LˇSKA 17:00
30  2018-06-02 RUCH ZDZIESZOWICE STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 17:00
30  2018-06-02 UNIA TURZA ¦LˇSKA SKRA CZĘSTOCHOWA 17:00
30  2018-06-02 ¦LĘZA WROCŁAW POLONIA GŁUBCZYCE 17:00
30  2018-06-02 ZAGŁĘBIE II LUBIN BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 17:00
30  2018-06-02 PIAST ŻMIGRÓD MIED¬ II LEGNICA 17:00
30  2018-06-02 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY REKORD BIELSKO - BIAŁA 17:00
30  2018-06-02 FALUBAZ ZIELONA GÓRA KS POLKOWICE 17:00
30  2018-06-02 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE STAL BRZEG 15:00
30  2018-06-02 GÓRNIK II ZABRZE LECHIA DZIERŻONIÓW 17:00
31  2018-06-09 GÓRNIK II ZABRZE RUCH ZDZIESZOWICE 17:00
31  2018-06-09 LECHIA DZIERŻONIÓW GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 15:00
31  2018-06-09 STAL BRZEG FALUBAZ ZIELONA GÓRA 17:00
31  2018-06-09 KS POLKOWICE GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 17:00
31  2018-06-09 REKORD BIELSKO - BIAŁA PIAST ŻMIGRÓD 17:00
31  2018-06-09 MIED¬ II LEGNICA ZAGŁĘBIE II LUBIN 17:00
31  2018-06-09 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA ¦LĘZA WROCŁAW 17:00
31  2018-06-09 POLONIA GŁUBCZYCE UNIA TURZA ¦LˇSKA 17:00
31  2018-06-09 SKRA CZĘSTOCHOWA STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 17:00
32  2018-06-14 RUCH ZDZIESZOWICE SKRA CZĘSTOCHOWA 17:00
32  2018-06-14 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI POLONIA GŁUBCZYCE 17:00
32  2018-06-14 UNIA TURZA ¦LˇSKA BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 17:00
32  2018-06-14 ¦LĘZA WROCŁAW MIED¬ II LEGNICA 17:00
32  2018-06-14 ZAGŁĘBIE II LUBIN REKORD BIELSKO - BIAŁA 17:00
32  2018-06-14 PIAST ŻMIGRÓD KS POLKOWICE 17:00
32  2018-06-14 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY STAL BRZEG 17:00
32  2018-06-14 FALUBAZ ZIELONA GÓRA LECHIA DZIERŻONIÓW 17:00
32  2018-06-14 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE GÓRNIK II ZABRZE 17:00
33  2018-06-21 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE RUCH ZDZIESZOWICE 13:00
33  2018-06-21 GÓRNIK II ZABRZE FALUBAZ ZIELONA GÓRA 17:00
33  2018-06-21 LECHIA DZIERŻONIÓW GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 17:00
33  2018-06-21 STAL BRZEG PIAST ŻMIGRÓD 17:00
33  2018-06-21 KS POLKOWICE ZAGŁĘBIE II LUBIN 17:00
33  2018-06-21 REKORD BIELSKO - BIAŁA ¦LĘZA WROCŁAW 17:00
33  2018-06-21 MIED¬ II LEGNICA UNIA TURZA ¦LˇSKA 17:00
33  2018-06-21 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 17:00
33  2018-06-21 POLONIA GŁUBCZYCE SKRA CZĘSTOCHOWA 17:00
34  2018-06-28 RUCH ZDZIESZOWICE POLONIA GŁUBCZYCE 17:00
34  2018-06-28 SKRA CZĘSTOCHOWA BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 17:00
34  2018-06-28 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI MIED¬ II LEGNICA 17:00
34  2018-06-28 UNIA TURZA ¦LˇSKA REKORD BIELSKO - BIAŁA 17:00
34  2018-06-28 ¦LĘZA WROCŁAW KS POLKOWICE 17:00
34  2018-06-28 ZAGŁĘBIE II LUBIN STAL BRZEG 17:00
34  2018-06-28 PIAST ŻMIGRÓD LECHIA DZIERŻONIÓW 17:00
34  2018-06-28 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY GÓRNIK II ZABRZE 17:00
34  2018-06-28 FALUBAZ ZIELONA GÓRA GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 14:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-07-08 BKS STAL BIELSKO BIALA 0:3 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
2017-07-12 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 3:1 POLONIA BYTOM zobacz ›
2017-07-15 GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:1 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
2017-07-19 SPOJNIA LANDEK 2:7 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
2017-07-22 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 1:0 SOLA OSWIECIM zobacz ›
2017-07-29 UNIA RACIORZ 1:1 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
2017-11-25 TEMPO PUŃCÓW 1:6 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
2018-01-20 BESKID SKOCZÓW 1:3 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
2018-01-23 RUCH CHORZÓW 2:2 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
2018-01-27 MKP ODRA WODZISLAW 4:2 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
2018-02-01 PODBESKIDZIE II BIELSKO BIAŁA 0:1 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
2018-02-03 POLONIA BYTOM 1:2 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
2018-02-10 FORTECA SWIERKLANY 0:5 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
2018-02-17 GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
2018-02-20 KUZNIA USTRON 0:1 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
2018-02-23 KS CZANIEC 0:0 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
2018-03-03 DECOR BEŁK 0:0 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
2018-03-10 GÓRNIK II ZABRZE 1:0 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›
2018-03-17 SOLA OSWIECIM 1:4 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE zobacz ›

Sponsor główny

Reklama

WYNAJEM BOISKA

OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM

BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z O¦WIETLENIEM

KONTAKTUJˇ SIĘ  

Z GOSPODARZEM OBIEKTU

KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM

TEL.:517 201 485

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

SOLA OSWIECIMGKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE
SOLA OSWIECIM 1:4 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE
2018-03-17, 16:30:00
SIEMIANOWICE, PARK PSZCZELNIK
     
mecz towarzyski

Sparingi III LIGA

PLAN MECZÓW KONTROLNYCH  III LIGI :


STYCZEŃ:

1.     20.01.2018   -  BESKID SKOCZÓW  1:3
2.     23.01.2018   -  RUCH CHORZÓW   2:2

3.     27.01.2018   -  MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4.     1.02.2018   -  PODBESKIDZIE II BB 0:1

LUTY :

1.      3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2.     10.02.2018 – FORTECA ¦WIERKLANY 5:0
4.     17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5.     20.02.2018 – KU¬NIA USTROŃ 0:1 (w)
6.     23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0

MARZEC:

1.     3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0

2.   10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE  0:1 (P)

3.   17.03.2018 - SOŁA O¦WIĘCIM 1:4 (W)

 

 

Sponsorzy

 

 

 

 

 

Transfery

PRZYCHODZˇ:

BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)

MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)

MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)

MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)

MATEUSZ HABOR (LKS ŁˇKA)

MICHAŁ PIECZKA (DˇB GASZOWICE)

PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)

ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)

GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)

 

ODCHODZˇ:

Kamil Kostecki (Unia Turza ¦l±ska)

Arkadiusz Lalko (Unia Turza ¦l±ska)

Szymon Gałecki (???)

Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)

Patryk Lach (Beskid Skoczów)

Jakub ¦wierczek (BKS Stal BB)

Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)