GKS Pniówek Pawłowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2018-03-28 NOWA STRONA KLUBU !!
  • 2018-03-28 NOWA STRONA KLUBU !!
  • 2018-03-28 NOWA STRONA KLUBU !!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • POLONIA GŁUBCZYCE - RUCH ZDZIESZOWICE 1:5
  • BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - SKRA CZĘSTOCHOWA 0:0
  • MIEDŹ II LEGNICA - STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 2:1
  • REKORD BIELSKO - BIAŁA - UNIA TURZA ŚLĄSKA 1:2
  • KS POLKOWICE - ŚLĘZA WROCŁAW 2:3
  • STAL BRZEG - ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:2
  • LECHIA DZIERŻONIÓW - PIAST ŻMIGRÓD 1:2
  • GÓRNIK II ZABRZE - GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3:1
  • GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2:1
  •        

Patronat

 

 

Logowanie

Najnowsza galeria

I FESTYN DLA ZAWODNIKÓW I RODZIN KLUBU GKS PNIÓWEK 74 !!
Ładowanie...

Współpraca


 

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 151, wczoraj: 200
ogółem: 3 175 560

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Statystyki drużyny

Czas gry

1. ARKADII HERASYMOV
ARKADII HERASYMOV 810 minut
2. SŁAWOMIR SZARY
SŁAWOMIR SZARY 803 minut
3. MATEUSZ SZATKOWSKI
MATEUSZ SZATKOWSKI 802 minut
4. ARKADIUSZ PRZYBYŁA
ARKADIUSZ PRZYBYŁA 652 minut
5. KAMIL WITKOWSKI
KAMIL WITKOWSKI 626 minut
6. DAWID MORCINEK
DAWID MORCINEK 485 minut
7. KAROL GOIK
KAROL GOIK 475 minut
8. KAMIL GLENC
KAMIL GLENC 460 minut
9. RAFAŁ ADAMEK
RAFAŁ ADAMEK 451 minut
10. MICHAŁ SZCZYRBA
MICHAŁ SZCZYRBA 421 minut
11. PATRYK ANTOŃCZAK
PATRYK ANTOŃCZAK 247 minut
12. MACIEJ GASZKA
MACIEJ GASZKA 110 minut
13. SZYMON CIUBEREK
SZYMON CIUBEREK 58 minut

Sponsor główny

Reklama

WYNAJEM BOISKA

OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM

BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM

KONTAKTUJĄ SIĘ  

Z GOSPODARZEM OBIEKTU

KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM

TEL.:517 201 485

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

SOLA OSWIECIMGKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE
SOLA OSWIECIM 1:4 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE
2018-03-17, 16:30:00
SIEMIANOWICE, PARK PSZCZELNIK
     
mecz towarzyski

Sparingi III LIGA

PLAN MECZÓW KONTROLNYCH  III LIGI :


STYCZEŃ:

1.     20.01.2018   -  BESKID SKOCZÓW  1:3
2.     23.01.2018   -  RUCH CHORZÓW   2:2

3.     27.01.2018   -  MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4.     1.02.2018   -  PODBESKIDZIE II BB 0:1

LUTY :

1.      3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2.     10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4.     17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5.     20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6.     23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0

MARZEC:

1.     3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0

2.   10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE  0:1 (P)

3.   17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)

 

 

Sponsorzy

 

 

 

 

 

Transfery

PRZYCHODZĄ:

BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)

MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)

MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)

MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)

MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)

MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)

PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)

ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)

GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)

 

ODCHODZĄ:

Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)

Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)

Szymon Gałecki (???)

Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)

Patryk Lach (Beskid Skoczów)

Jakub Świerczek (BKS Stal BB)

Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)