dzisiaj: 958, wczoraj: 259
ogółem: 4 306 177
statystyki szczegółowe
W sobotę, 8 października, piłkarze Pniówka Pawłowice rozegrają kolejny mecz ligowy a rywalem pawłowiczan będzie Szczakowianka Jaworzno. Spotkanie to rozegrane zostanie w Jaworznie i rozpocznie się godz. 15.30. Statystyki i informacje na temat najbliższego rywala pawłowickiej drużyny w rozwinięciu.
Jaworznickie Stowarzyszenie Piłkarskie Szczakowianka Jaworzno
Rok założenia: 1923
Barwy: biało-czerwone
Adres: Kościuszki 1, Jaworzno
WWW: szczakowianka.pl
Pojemność stadionu: 7000 (5708 siedzących)
Prezes: Andrzej Sojka
Trener: Sebastian Paluch
Statystyki:
Ogólne:
Rozegrane mecze: 9
Punkty: 18
Miejsce w tabeli: 3.
Zwycięstwa: 5
Remisy: 3
Porażki: 1
Bramki: 19-5
Najlepsi strzelcy: Sylwester Dębowski, Grzegorz Kmiecik (po 5 bramek)
U siebie:
Rozegrane mecze: 5
Punkty: 10
Zwycięstwa: 3
Remisy: 1
Porażki: 1
Bramki: 11-2
Ostatni mecz ligowy:
Szczakowianka Jaworzno - BKS Stal Bielsko-Biała 0:0
Pozostałe mecze 10. kolejki:
BKS Stal Bielsko-Biała - Start Bogdanowice
Victoria Częstochowa - Skra Częstochowa
Odra Opole - LZS Piotrówka
Victoria Chróścice - Rozwój Katowice
Przyszłość Rogów - Polonia Łaziska
LZS Leśnica - Start Namysłów
TOR Dobrzeń Wielki - Skałka Żabnica
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)