dzisiaj: 459, wczoraj: 982
ogółem: 4 306 660
statystyki szczegółowe
W sobotę, 5 listopada, piłkarze Pniówka Pawłowice rozegrają ostatni w tej rundzie mecz przed własną publicznością a rywalem pawłowiczan będzie Polonia Łaziska Górne. Spotkanie to rozpocznie się godz. 13.30, wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na ten mecz. Statystyki i informacje na temat najbliższego rywala pawłowickiej drużyny w rozwinięciu.
Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne
Rok założenia: 1927
Barwy: Żółto-niebiesko-czarne
Adres: Górnicza 37, Łaziska
WWW: polonia.laziska.pl
Pojemność stadionu: 4000 (858 siedzących)
Prezes: Andrzej Chrószcz
Trener: Piotr Mrozek
Statystyki:
Ogólne:
Rozegrane mecze: 13
Punkty: 28
Miejsce w tabeli: 3.
Zwycięstwa: 8
Remisy: 4
Porażki: 1
Bramki: 27-13
Najlepsi strzelcy: Sebastian Hendel, Radosław Kaczmarczyk (po 6 bramek)
Na wyjeździe:
Rozegrane mecze: 7
Punkty: 12
Zwycięstwa: 3
Remisy: 3
Porażki: 1
Bramki: 14-9
Ostatni mecz ligowy:
Polonia Łaziska - Szczakowianka Jaworzno 2:1
Radosław Kaczmarczyk 6, Sebastian Hendel 81 - Marcin Kondzielnik 46
Ostatni mecz ligowy przeciwko Pniówkowi:
Pniówek Pawłowice - Polonia Łaziska 3:1
Arkadiusz Przybyła, Marcin Mazurek 75, 79 - Szymon Pasko 68
Pozostałe mecze 14. kolejki:
BKS Stal Bielsko-Biała - Odra Opole
Victoria Chróścice - Victoria Częstochowa
Przyszłość Rogów - Start Bogdanowice
LZS Leśnica - Skra Częstochowa
TOR Dobrzeń Wielki - LZS Piotrówka
Szczakowianka Jaworzno - Rozwój Katowice
Skałka Żabnica - Start Namysłó
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)