dzisiaj: 328, wczoraj: 259
ogółem: 4 305 547
statystyki szczegółowe
Na 15 kwietnia wyznaczono początek rundy wiosennej rozgrywek tyskiej B klasy, w której występuje druga drużyna Pniówka Pawłowice. W pierwszym wiosennym spotkaniu pawłowiczanie zmierzą się w Kryrach z tamtejszą Czaplą, natomiast pierwszy mecz na własnym boisku rozegrają 22 kwietnia a rywalem pawłowickiej drużyny będzie Stal II Chełm Śląski. Terminarz spotkań rezerw Pniówka w rozwinięciu.
Źródło: ŚlZPN Podokręg Tychy
12. kolejka - 15 kwietnia
Czapla Kryry - Pniówek II Pawłowice
13. kolejka - 22 kwietnia
Pniówek II Pawłowice - Stal II Chełm Śląski
14. kolejka - 29 kwietnia
LKS Miedźna - Pniówek II Pawłowice
15. kolejka - 6 maja
Pniówek II Pawłowice - LKS Warszowice
16. kolejka - 13 maja
Polonia Międzyrzecze - Pniówek II Pawłowice
17. kolejka - 20 maja
Pniówek II Pawłowice - ZET II Tychy
18. kolejka - 27 maja
LKS Krzyżowice - Pniówek II Pawłowice
19. kolejka - 3 czerwca
Pniówek II Pawłowice - LKS Czarków
20. kolejka - 7 czerwca
LKS Wisła Mała - Pniówek II Pawłowice
21. kolejka - 10 czerwca
Sokół II Wola - Pniówek II Pawłowice
22. kolejka - 17 czerwca
Pniówek II Pawłowice - Josieniec Radostowice
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)