dzisiaj: 826, wczoraj: 982
ogółem: 4 307 027
statystyki szczegółowe
Już w najbliższą sobotę, 24 marca, rozgrywki wznowi III liga grupa opolska-śląska, na początek rundy wiosennej pawłowiczanie zmierzą się w Piotrówce z tamtejszym LZS-em. Początek spotkania o godz. 15.00. Statystyki i informacje na temat najbliższego rywala pawłowickiej drużyny w rozwinięciu.
Ludowy Zespół Sportowy Piotrówka
Rok założenia: 1951
Barwy: biało-czerwone
Adres: Kościuszki 51, Piotrówka
Pojemność stadionu: 1.000 (500 siedzących)
Prezes: Ireneusz Strychacz
Trener: Krzysztof Kiełb
Statystyki:
Ogólne:
Rozegrane mecze: 15
Punkty: 21
Miejsce w tabeli: 9.
Zwycięstwa: 6
Remisy: 3
Porażki: 1
Bramki: 23-17
Najlepszy strzelec: Idrissa Cisse (9 bramek) - odszedł przed rundą wiosenną do Ruchu Radzionków
U Siebie:
Rozegrane mecze: 7
Punkty: 10
Zwycięstwa: 3
Remisy: 1
Porażki: 3
Bramki: 14-10
Ostatni mecz ligowy:
LZS Piotrówka - Szczakowianka Jaworzno 0:1
Rafał Łybyk 83
Ostatni mecz ligowy przeciwko Pniówkowi:
Pniówek Pawłowice - LZS Piotrówka 1:0
Arkadiusz Przybyła 11
Pozostałe mecze 16. kolejki:
BKS Stal Bielsko-Biała - Victoria Chróścice (2:0 w rundzie jesiennej)
Odra Opole - Przyszłość Rogów (1:1)
Victoria Częstochowa - LZS Leśnica (1:4)
Start Bogdanowice - TOR Dobrzeń Wielki (0:1)
Skra Częstochowa - Szczakowianka Jaworzno (2:1)
Rozwój Katowice - Skałka Żabnica (1:1)
Polonia Łaziska - Start Namysłów (0:0)
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)