dzisiaj: 585, wczoraj: 982
ogółem: 4 306 786
statystyki szczegółowe
W sobotę, 7 kwietnia, piłkarze Pniówka Pawłowice rozegrają kolejny mecz ligowy a rywalem pawłowiczan będzie Start Bogdanowice. Spotkanie to rozegrane zostanie w Wodzisławiu i rozpocznie się o godz. 11.00. Statystyki i informacje na temat najbliższego rywala pawłowickiej drużyny w rozwinięciu.
Ludowy Klub Sportowy Start Bogdanowice
Rok założenia: 1957
Barwy biało-czerwone
Adres (stadion): Bogumińska 8, Wodzisław Śląski
WWW: startgalmetbogdanowice.furbolowo.pl
Pojemność stadionu: 7000 (5835 siedzących)
Prezes:
Trenerzy: Tomasz Babuchowski, Paweł Sibik
Statystyki:
Ogólne:
Rozegrane mecze: 17
Punkty: 14
Miejsce w tabeli: 12.
Zwycięstwa: 3
Remisy: 5
Porażki: 9
Bramki: 14-38
Najlepszy strzelec: Arkadiusz Lalko (4 bramki) przed rundą wiosenną odszedł do Przyszłości Rogów
U Siebie:
Rozegrane mecze: 8
Punkty: 5
Zwycięstwa: 0
Remisy: 5
Porażki: 3
Bramki: 8-16
Ostatni mecz ligowy:
Szczakowianka Jaworzno - Start Bogdanowice 0:1
Ariel Dzionsko 72
Ostatni mecz ligowy przeciwko Pniówkowi:
Pniówek Pawłowice - Start Bogdanowice 2:0
Marcin Urbańczyk 10, Michał Szczyrba 90(k)
Pozostałe mecze 18. kolejki:
BKS Stal Bielsko-Biała - Przyszłość Rogów (0:0 w rundzie jesiennej)
Victoria Chróścice - LZS Leśnica (0:5)
Odra Opole - TOR Dobrzeń Wielki (3:1)
Victoria Częstochowa - Szczakowianka Jaworzno (0:1)
Skra Częstochowa - Skałka Żabnica (0:0)
LZS Piotrówka - Start Namysłów (2:1)
Rozwój Katowice - Polonia Łaziska (1:1)
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)