dzisiaj: 782, wczoraj: 982
ogółem: 4 306 983
statystyki szczegółowe
Druga drużyna Pniówka Pawłowice wygrała w Kryrach z tamtejszą Czaplą 2:1. Bramki dla pawłowiczan zdobyli Grzegorz Nogły i Przemysław Mosiek. Szczegóły w rozwinięciu.
Pniówek II Pawłowice 2:1 (0:1) Czapla Kryry
Nogły 70', Mosiek 87' - ??
skład: Grabowski - K. Masłowski (Bańka 70'), P. Masłowski, Nogły, Bilat - Król, Bruliński, Bączkiewicz, Łukasik - Ćwiek (Rudnicki 55') - Mosiek
Swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej rozegrali również juniorzy Pniówka Pawłowice. Zremisowali oni na włąsnym boisku z Piastem Bieruń Nowy 2:2, przegrywając do przerwy 0:2.
Pniówek Pawłowice 2:2 (0:2) Piast Bieruń Nowy
Samobójcza, Goszcz - ??
skład (wyjściowy): Kerlin - Młocek, Świńczyk, Kamiński, Grela - Goszcz, Bawoł, Gora, Boryka - Seidel, Kotwicki
po przerwie weszli: Piasecki, Kalyta, Jaworski, Koralewski
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)