dzisiaj: 309, wczoraj: 982
ogółem: 4 306 510
statystyki szczegółowe
28 kwietnia czyli w najbliższą sobotę piłkarze Pniówka Pawłowice rozegrają kolejny mecz ligowy a rywalem pawłowiczan będzie Przyszłość Rogów. Spotkanie to rozegrane zostanie w Rogowie i rozpocznie się godz. 16.30. Statystyki i informacje na temat najbliższego rywala pawłowickiej drużyny w rozwinięciu.
Klub Sportowy Przyszłość Rogów
Rok założenia: 1933
Barwy: niebiesko-czerwono-żółte
Adres: Sportowa 1, Rogów
WWW: przyszlosc.rogow.pl
Pojemność stadionu: 2.000 (709 siedzących)
Prezes: Ryszard Szkatuła
Trener: Tomasz Sosna
Statystyki:
Ogólne:
Rozegrane mecze: 21
Punkty: 29
Miejsce w tabeli: 10.
Zwycięstwa: 7
Remisy: 8
Porażki: 6
Bramki: 31-26
Najlepszy strzelec: Robert Żbikowski (7 bramek)
U Siebie:
Rozegrane mecze: 10
Punkty: 19
Zwycięstwa: 5
Remisy: 4
Porażki: 1
Bramki: 22-10
Ostatni mecz ligowy:
Szczakowianka Jaworzno - Przyszłość Rogów 0:0
Ostatni mecz ligowy przeciwko Pniówkowi:
Pniówek Pawłowice - Przyszłość Rogów 4:0
Robert Tkocz 10, Bartosz Wojtków 15, Dawid Oszek 51, Łukasz Halama 57(k)
Pozostałe mecze 22. kolejki:
BKS Stal Bielsko-Biała - TOR Dobrzeń Wielki (2:1 w rundzie jesiennej)
LZS Leśnica - Szczakowianka Jaworzno (0:2)
Victoria Chróścice - Skałka Żabnica (0:5)
Odra Opole - Start Namysłów (1:0)
Victoria Częstochowa - Polonia Łaziska (1:5)
Start Bogdanowice - Rozwój Katowice (0:5)
Skra Częstochowa - LZS Piotrówka (2:0)
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)