dzisiaj: 441, wczoraj: 259
ogółem: 4 305 660
statystyki szczegółowe
3 maja czyli w najbliższy czwartek piłkarze Pniówka Pawłowice rozegrają kolejny mecz ligowy a rywalem pawłowiczan będzie LZS Leśnica. Spotkanie to rozegrane zostanie w Pawłowicach i rozpocznie się o godz. 17.00. Statystyki i informacje na temat najbliższego rywala pawłowickiej drużyny w rozwinięciu.
Ludowy Zespół Sportowy Leśnica
Rok założenia: 1947
Barwy: żółto-niebieskie
Adres: Krasowska 1, Leśnica
WWW: brak
Pojemność stadionu: 1.500 (800 siedzących)
Prezes: Piotr Bajor
Trener: Stanisław Wróbel
Statystyki:
Ogólne:
Rozegrane mecze: 22
Punkty: 35
Miejsce w tabeli: 6.
Zwycięstwa: 9
Remisy: 8
Porażki: 5
Bramki: 32-20
Najlepszy strzelec: Łukasz Janczarek (15 goli)
Na wyjeździe:
Rozegrane mecze: 11
Punkty: 8
Zwycięstwa: 1
Remisy: 5
Porażki: 5
Bramki: 10-14
Ostatni mecz ligowy:
LZS Leśnica - Szczakowianka 1:0
Paweł Dyczek 44
Ostatni mecz ligowy przeciwko Pniówkowi:
LZS Leśnica - Pniówek Pawłowice 2:0
Stanisław Wróbel 72, Łukasz Janczarek 90
Pozostałe spotkania 23. kolejki:
Skra Częstochowa - BKS Stal Bielsko-Biała (3:1 w rundzie jesiennej)
LZS Piotrówka - Start Bogdanowice (2:0)
Rozwój Katowice - Victoria Częstochowa (1:0)
Polonia Łaziska Górne - Odra Opole (2:1)
Start Namysłów - Victoria Chróścice (2:2)
Skałka Żabnica - Przyszłość Rogów (2:2)
Szczakowianka Jaworzno - TOR Dobrzeń Wielki (4:0)
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)