dzisiaj: 945, wczoraj: 259
ogółem: 4 306 164
statystyki szczegółowe
W sobotę, 19 maja, piłkarze Pniówka Pawłowice rozegrają kolejny mecz ligowy a rywalem pawłowiczan będzie BKS Stal Bielsko-Biała. Spotkanie to rozegrane zostanie w Bielsku i rozpocznie się o godz. 11:00!. Statystyki i informacje na temat najbliższego rywala pawłowickiej drużyny w rozwinięciu.
Bialski Klub Sportowy Stal Bielsko-Biała
Rok założenia: 1922
Barwy: czerwono-żółte-zielone
Adres: Rychlińskiego 19, Bielsko-Biała
WWW: pilkanozna.bks.bielsko.pl
Pojemność stadionu: 4.279 (wszystkie siedzące)
Prezes: Czesław Świstak
Trener: Marek Mandla
Statystyki:
Ogólne:
Rozegrane mecze: 25
Punkty: 34
Miejsce w tabeli: 10.
Zwycięstwa: 7
Remisy: 13
Porażki: 5
Bramki: 32-30
Najlepszy strzelec: Tomasz Wawrzyniak (8 goli)
U Siebie:
Rozegrane mecze: 12
Punkty: 15
Zwycięstwa: 3
Remisy: 6
Porażki: 3
Bramki: 12-12
Ostatni mecz ligowy:
Start Bogdanowice - BKS Stal Bielsko-Biała 3:3
Mateusz Krupa 14, Kang Ho-jung 45, 56(k) - Marcin Kocur 21, Dariusz Rucki I 44, Damian Zdolski 51
Ostatni mecz ligowy przeciwko Pniówkowi:
Pniówek Pawłowice - BKS Stal Bielsko-Biała 0:0
Pozostałe mecze 26. kolejki:
Szczakowianka Jaworzno - Skałka Żabnica (3:1 w rundzie jesiennej)
TOR Dobrzeń Wielki - Start Namysłów (1:1)
LZS Leśnica - Polonia Łaziska (1:2)
Przyszłość Rogów - Rozwój Katowice (0:2)
Victoria Chróścice - LZS Piotrówka (1:3)
Victoria Częstochowa - Start Bogdanowice (3:3)
Skra Częstochowa - Odra Opole (1:2)
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)