dzisiaj: 410, wczoraj: 522
ogółem: 4 312 870
statystyki szczegółowe
O przygotowaniach i nowym sezonie w rozwinięciu...
11 czerwca odbędzie się ostatni trening Pniówka Pawłowice po którym pawłowiczanie udadzą się na urlopy. Przygotowania do sezonu 2012/2013 rozpoczną się 2 lipca, znany jest już plan meczów sparingowych:
11 lipca - GKS Jastrzębie (IV liga)
14 lipca - Ruch Chorzów (ME)
18 lipca - Forteca Świerklany (IV liga - beniaminek)
21 lipca - ROW Rybnik (II liga)
25 lipca - Nadwiślan Góra (IV liga)
28 lipca - Krupiński Suszec (Liga Okręgowa)
1 sierpnia - LKS Czaniec (III liga - beniaminek)
Skład III ligi opolsko-śląskiej na sezon 2012/2013:
1. Skra Częstochowa
2. LZS Leśnica
3. Polonia Łaziska Górne
4. Szczakowianka Jaworzno
5. Odra Opole
6. Pniówek Pawłowice
7. Przyszłość Rogów
8. BKS Stal Bielsko-Biała
9. LZS Piotrówka
10. Start Namysłów
11. Odra Wodzisław*
12. Skałka Żabnica/Victoria Chróścice**
13. Górnik Wesoła (beniaminek - mistrz IV ligi gr. śląskiej I)
14. LKS Czaniec (beniaminek - mistrz IV ligi gr. śląskiej II)
15. Swornica Czarnowąsy (beniaminek - mistrz IV ligi gr. opolskiej)
16. Polonia Głubczyce (beniaminek - wicemistrz IV ligi gr. opolskiej)
Legenda:
* - połączone drużyny Startu Bogdanowice i Odry Wodzisław
** - Skałka Żabnica prawdopodobnie wycofa się z rozgrywek, dzięki czemu w lidze utrzyma się 14. w tabeli Victoria Chróścice
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)