dzisiaj: 439, wczoraj: 259
ogółem: 4 305 658
statystyki szczegółowe
Pniówek Pawłowice pokonał w meczu sparingowym Górnik Wesoła 2:1, szczegóły w rozwinięciu.
Źródło: silesiasport.com
Pniówek Pawłowice - Górnik Wesoła 2:1 (0:0)
Bramki dla Pniówka: Sebastian Kapinos (dwie)
Pniówek:
1 połowa: Huczała - Karczmarczyk, Goik, Woniakowski, Adamczyk - Skrobacz, Szczyrba, Popiel, Stramski - Caniboł, Mazurek
2 połowa: Podolak - Halama, Motyka, Woniakowski, Szymaszek - Kapinos, Urbańczyk, Getler, Urbańczyk - Przybyła, Zyzak
ja chce już lige :D
widaomo czy mecz rezerw sie odbedzie????i czy ktos z 1 druzyny jest wyznaczony do gry????
A czemu by miał się nie odbyć? na razie nie ma żadnego pisma ani komunikatu o odwołaniu meczu więc się powinien normalnie odbyć, a co do zawodników z pierwszej drużyny mogących grać w rezerwach to nic nie wiadomo.
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)