dzisiaj: 543, wczoraj: 259
ogółem: 4 305 762
statystyki szczegółowe
Pniówek Pawłowice przegrał w Częstochowie z tamtejszą Skrą 2:1. Szczegóły w rozwinięciu.
Skra Częstochowa - Pniówek Pawłowice 2:1 (2:0)
Kamil Sobala 20, Karol Tomczyk 34 k. - Tomasz Zyzak 55
Pniówek: Huczała - Halama, Woniakowski, Motyka, Adamczyk - Kapinos (68. Szymaszek), Urbańczyk (54. Przybyła), Szczyrba, Popiel, Stramski (59. Skrobacz) - Zyzak (84. Caniboł).
Źródło: silesiasport.com
Panie trenerze mecz przegrany na pana życzenie,co za ustawienia zobaczymy co pan w sobotę da za skład wyjściowy za dużo pan kombinuje z ustawieniami.
walczaki na ławie
do kibic Pniówek: o co chodzi?? jedyne zmiany jakie zostały przeprowadzone były wymuszone przez kontuzje więc pomyśl co piszesz
Relacja trenera Ruchu lewa strona
Reakcja trenera Ruchu lewa strona.
że co?? weź pisz normalnie albo w ogóle nie pisz
Pawlowice do zobaczenia w BIELSKU NA BKSie
4 zmiany zostały dokonane w trakcie meczu? :)
oczywiście...to jest zgodne z regulaminem 3 ligi :)
i tak wyjdą z 3 ligi rogów będzie przegrywała mecz po meczu!
czemu niby wyjdą i czemu rogów ma przegrywać mecze
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)