dzisiaj: 803, wczoraj: 982
ogółem: 4 307 004
statystyki szczegółowe
Pniówek Pawłowice przegrał w meczu sparingowym z czeskim MFK Karvina 0:1.
Karvina B - Pawłowice 01:00
dzisiaj - nawet w pre-przedostatni mecz nie znaleziono obwodów Jana PEJS zdobywcy i wspiął polskie 01:00 Pawłowice. Po bezbramkowym pierwsza połowa zdecydowała wynik siedem minut po zmianie stron Križni strzał z dwudziestu metrów Premek Pavlik.
a skład??
Kto grał ? Kto był testowany?
byłem na meczu, zero komunikacji z testowanymi trener do jednego z nich pytał się o imię, niektórzy byli ignorowani mimo ciekawego pomysłu na grę, ale myślę że da się z tego coś zrobić
a wiesz coś może o testowanych??
coś mi się na meczu o uszy obiło bo nie byłem jedynym kibicem, ze lewego obrońcę grał z 20 ale nie wiem kto to jest sam trener nawet nie wiedział tak po za tym ale to tylko spekulacje
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)