dzisiaj: 467, wczoraj: 969
ogółem: 4 314 671
statystyki szczegółowe
Pniówek Pawłowice pokonał w ostatnim tego lata meczu sparingowym Nadwiślan Góra 1:0. Szczegóły w rozwinięciu.
Pniówek Pawłowice 1:0 (0:0) Nadwiślan Góra
Wojtków 77'
I połowa: Podolak - Mgłosiek, Woniakowski, Przybyła, Oszek - Stramski, Szczyrba, Goik, Getler, Mazurek - Zyzak
II połowa: Huczała - Słaby, Oszek, Woniakowski, Wilk - testowany, Bezak (Bawoł), Szczyrba (Wojtków), testowany, Halama - Zyzak (Gruszczyński)
Widze ze Wojtków znowu strzela :)
wrzuce jego bramke jutro na youtuba ;)
zapodaj linka jak wrzucisz :)
i jak z tym filmikiem będzie?? :)
www.youtube.com/watch?v=4fbFjl5qqAk&feat ure=youtu.be
jak bd mial czas to wrzuce jakies ciekawe sytuacje. Szkoda ze Sobczak nie gral ;/
dzięki bardzo :D
Typujemy wyniki: www.futbol1x2.pl
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!
Pula nagród - 16 000 PLN!
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)