dzisiaj: 746, wczoraj: 982
ogółem: 4 306 947
statystyki szczegółowe
W środę, 14 sierpnia, piłkarze Pniówka Pawłowice rozegrają kolejny mecz ligowy a rywalem pawłowiczan ponownie będzie drużyna z Bielska-Białej, BTS Rekord. Spotkanie to rozegrane w Pawłowicach i rozpocznie się o godz. 18.00, wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na ten mecz.
Nadal wykluczony jest występ w meczach o stawkę Marcina Sobczaka, gdyż do PZPN-u nie wpłynął odpowiedni certyfikat z jego poprzedniego klubu (BFC Viktoria Berlin). Miejmy nadzieje, że stanie się to jak najszybciej i być może w środowym meczu z Rekordem Bielsko-Biała bądź w sobotnim z Przyszłością Rogów będzie mógł już zadebiutować w barwach naszej drużyny w oficjalnym meczu.
Tutaj typujemy wyniki: www.futbol1x2.pl
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!
Pula nagród - 16 000 PLN!
tutaj wyniki live
polskieligi.net
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)