dzisiaj: 367, wczoraj: 982
ogółem: 4 306 568
statystyki szczegółowe
Jazda Pany na Rekord po 3pkt !!! Trza piąć sie do góry w Tabeli.
chyba nie wierzysz w to co mówisz nie z tą grą
23 min 1:0 dla rekordu czytajac relacja moze byc pogrom rekord caly czas naciska a my tylko sie bronimy
1:1 35 min. sobczak
40 min. 2:1 dla pniówka zyzak
I jaki wynik po pierwszej połowie ?
2-1 dla nas
55 min. 3:1 dla pniówka gol szczyrby z karnego
76 min . 3:2 dla rekordu cybulski
na stronie rekordu jet relacja na żywo cud ze nie padl wynik dwucyfroy dzieki nieskutecnosci rekordu wygrywamy 3:2
do Kibic pniowka- i co nie wygrali nasi mowilem ze wygraja 3pky beda i sa,a ty juz nie siedz na kompie tylko rusz dupsko i na mecz sie wybierz chyba ze twój wiek cie nie puszcza.. tera 3mecze i 9pkt .Dziekuje. Brawo Sobczak i cała reszta brawa dla was.
kibic pniówka - ty musisz mieć straszne problemy ze sobą. Widzę że sie modlisz o nasze porażki, ale jakoś ci nie wychodzi
do amatora tak sie sklada ze na mecze chodze
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)