dzisiaj: 186, wczoraj: 259
ogółem: 4 305 405
statystyki szczegółowe
Pniówek Pawłowice odnosi 3. zwycięstwo z rzędu. Tym razem w Otmuchowie pokonał tamtejszy zespół - Czarnych Otmuchów 3:0. Szczegóły w rozwinięciu.
Czarni Otmuchów 0:3 (0:2) Pniówek Pawłowice
Mazurek 22', Sobczak 26', Wojtków 90'
skład: Huczała - Oszek, Goik, Wilk, Stramski (73' Halama) - Mazurek, Szczyrba, Getler (67' Słaby), Bezak, Zyzak (86' Mgłosiek) - Sobczak (88' Wojtków)
żółte kartki: Mazurek, Stramski, Wojtków
Teraz nie ma madrych... Gratuluję chłopaki.
!!!
oby tak dalej zobaczymy jak za tydzien w derbach wypadną 3 mecze ostanie wygrane
gra mogla sie podobac.....warto bylo jechac 140 km ;p
Chlopie nie cis kitu ,z taka slaba druzyna to rezerwy wygraja ,chwala im za wygrana zobaczymy za tydzien jak ten mecz wygraja to powiem jest dobrze czego im zycze.
rezerwy dotychczas nie wgrali zadnego meczu z tego co sie orientuje... a ty kolego chyba chcialbys grac w GKS ale nie te umiejetnosci i nie w sos ci te zwyciestwa
ty mistrzu, ta "słaba" drużyna ograła nas dwa miesiące temu na naszym boisku, wygrała z Górnikiem zremisowała z Czańcem - więc zmień forum
eee gościuniu już nie przesadzaj że nasze rezerwy by ich pokonały :P to jak suchar Karola S
Wygracie ze Studzionka i i zaraz napiszecie super mecz odnieslismy wielki sukces smiechu warte buhaha zal mi was kibice od siedmiu bolesci.
liczą się trzy punkty i nie ma dyskusji
PCe zycze wam wygranej z Nadwislanem mysmy ich pokonali 3-0
nadwislan bd rozjechany !!!
MARZENIA SCIETEJ GLOWY.
na miejscu zarzadu rzyglądal bym sie tym chlopakom maja talent :)Patryk Rduch , Arkadiusz Chodór , Damian Stuchlik , Paweł Chmiel, Paweł Smajdor z naszej szkólki i Tobiasz Wodecki 1996r Naprzód Zawada napastnik
przygladal:)
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)