dzisiaj: 519, wczoraj: 259
ogółem: 4 305 738
statystyki szczegółowe
W rozwinięciu przedstawiamy plan przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2013/14.
Przy okazji zapraszamy na sportowasilesia.com gdzie można zapoznać ze zmianami dotyczącymi reorganizacji 3 ligi, dokładny link TUTAJ.
PLAN PRZYGOTOWAŃ:
24.12.13 - 12.01.14 r. - treningi indywidualne wg ustalonego programu przez trenera
13.01 - rozpoczęcie treningów
14.01 - testy sprawnościowe na hali
18.01 - Gwarek Ornotowice (miejsce i godzina do ustalenia)
25.01 - przeciwnik do ustalenia (w razie jego braku - gra wewnętrzna)
01.02 - GKS Jastrzębie (w Świerklanach, godz. 11:00)
08.02 - Piast Gliwice II (w Świerklanach, godz. 11:00)
15.02 - LZS Leśnica (w Świerklanach, godz. 11:00)
23.02 - MFK Karvina (w Karvinie, godz. 11:00)
23.02. - 01.03 - obóz w Kamieniu (k. Rybnika)
26.02 - Energetyk ROW Rybnik (w Kamieniu, godz. do ustalenia)
01.03 - przeciwnik do ustalenia (ewentualne miejsce sparingu - Kamień)
04.03 - testy sprawnościowe na hali
08.03 - Krupiński Suszec (miejsce i godz. do ustalenia)
15.03 - Przyszłość Rogów (miejsce i godz. do ustalenia)
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)