dzisiaj: 800, wczoraj: 259
ogółem: 4 306 019
statystyki szczegółowe
Od początku września w związku ze zmianą nazw grup treningowych (przez PZPN) oraz coraz większym zainteresowaniem grą w Pniówku chłopców powstały następujące grupy:
Juniorzy Starsi (rocznik 1996-1998), trener Marcin Niebisz - więcej informacji klikając TUTAJ
Juniorzy Młodsi (1999-2001), tr. Arkadiusz Przybyła - więcej informacji TUTAJ
Trampkarze (2002-2003), tr. Dawid Oszek - więcej informacji TUTAJ
Młodziki (2003-2005), tr. Daniel Król - więcej informacji TUTAJ
Orliki (2004-2006), tr. Robert Piekarski - więcej informacji TUTAJ
Maluchy (2006-2007), tr. Michał Podolak - więcej informacji TUTAJ
Skrzaty (2007 i młodsi), tr. Dawid Oszek - więcej informacji TUTAJ
W imieniu trenerów prosimy o częste odwiedzanie stron, gdyż na początku może być trochę zamieszania w związku z harmonogramami treningów i wszystko na bieżąco się może zmieniać.
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)