dzisiaj: 211, wczoraj: 522
ogółem: 4 312 671
statystyki szczegółowe
Pniówek Pawłowice przegrał w meczu sparingowym z II-ligową Limanovią Limanowa 0:2. Szczegóły w rozwinięciu.
Pniówek Pawłowice 0:2 (0:0) MKS Limanovia Limanowa
Serafin 50', Wolsztyński 75'
skład (wyjściowy): Szelong - Adamek, Kukla, Goik, Skorupa - Benauer, Ciuberek, Kostecki, zaw. test., Mazurek - Kucharski
w 46. min. weszli: Pluta, Gać, Słaby, Przybyła, Sobczak
w 60. min. weszli: Oszek, Nowak, Szczyrba, Mozler, Stramski, Zyzak
Ciekawe sytuacje:
6 minuta - strzał Adamka z 17 metrów broni bez problemów bramkarz Limanovii.
11 minuta - otwierające podanie z głębi pola od Kosteckiego na prawą stronę do Benauera, który mocno centruje w pole karne, piłka spada pod nogi Mazurka zgrywa do Glenca, ten uderza na bramkę przeciwnika z trudnościami broni bramkarz przeciwnika.
21 minuta - podanie ze środka boiska od Kucharskiego do będącego w sytuacji sam na sam Benauera, trafia wprost w ręce bramkarza. Doskonała okazja do zdobycia bramki.
44 minuta - dobra akcja z pierwszej piłki Benauer - Glenc - Kucharski, dośrodkowanie Benauera, piłka spada pod nogi Romana Skorupy ten minimalnie obok słupka.
50 minuta - dobra akcja zawodników z Limanovi, piłka trafia pod nogi Serafina a ten strzałem z dystansu pokonuje Plutę. 1:0 dla Limanovii.
75 minuta - gra toczy się na wysokości 20 metra bramki Pniówka, do piłki dopada Wolsztyński i strzela drugą bramkę. 2:0 dla Limanovii.
80 minuta - dobra piłka od Przybyły do Stramskiego, ten biegnie po skrzydle dośrodkowuje piłka dociera do Zyzaka. Tylko rzut rożny.
85 minuta - dobre zagranie od Zyzaka na lewą stronę do Stramskiego ten wykłada piłkę na 13. metr Sobczakowi, uderza minimalnie obok słupka.
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)