dzisiaj: 980, wczoraj: 259
ogółem: 4 306 199
statystyki szczegółowe
Potencjalni rywale Pniówka:
Podokręg Bielsko-Biała: RekordBielsko-Biała
Podokręg Bytom: Ruch Radzionków
Podokręg Częstochowa-Lubliniec: RakówCzęstochowa, KS Częstochowa
Podokręg Katowice: GórnikWesoła
Podokręg Racibórz: PrzyszłośćRogów
Podokręg Rybnik: ROW Rybnik
Podokręg Skoczów: Beskid Brenna
Podokręg Sosnowiec: Źródło Kromołów
Podokręg Zabrze: Carbo Gliwice
Podokręg Żywiec: Koszarawa Żywiec
Uwagi:
- z podokręgu Częstochowa-Lubliniec awans uzyskały dwie drużyny
- w podokręgu Skoczów z udziału w meczu finałowym zrezygnowała drużyna Beskidu Skoczów dzięki czemu automatycznie do rozgrywek na szczeblu okręgowym awansował zespół Beskidu Brenna
liczę ze wylosujemy ROW czas na rewanż
ja licze na Rakow
LICZĘ NA RUCH RADZIONKÓW ;-)
a może wolny los
poprzednio jak graliśmy na tym szczeblu rozgrywek pucharowych to wylosowaliśmy "wolny los"...jeśli będzie tak drugi raz to się nie obrażę :D
kiedy losowoanie ? ?
chyba jeszcze w tym tygodniu...bo w przyszłą środę prawdopodobnie rozegrane zostaną mecze 1/8 finału
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)