dzisiaj: 188, wczoraj: 982
ogółem: 4 306 389
statystyki szczegółowe
Mecz na krakowskiej czy w Jaworznie -Jeleniu ?
jedynie co słyszałem że na tym gorszym boisku...uważanym za najgorsze w całej lidze...
No to na pewno w Jeleniu :)
tak boisko fatalne nawet w B klasie maja lepsze
w jeleniu jest teraz prze dobre boisko:)
wybieracie sie do Jaworzna ?
Boisko jest nie wazne czy to w Jeleniu czy na Krakowskiej to taki mecz trzeba wygrac bo Pawlowice sa zdecydowaniee mocniejsze i trzeba to udowodnic i tyle.
ale w czwartej lidze boisko powinno byc na miare 4 ligi
no dokładnie...chcesz grać w IV lidze to musisz porządne boisko...ale o tym boisku w Jaworznie to ja słyszałem straszne słowa: "pastwisko" itd.
www.stalgorzyce.futbolowo.pl
ma ktoś może znajomego, który pojechał na mecz i może się z Nim skontaktować w sprawie wyniku??:D bo ja jestem bez "informatora" :(
Wyniki do przerwy jakie udało mi się uzyskać:LKS Łąka - BKS Bielsko-Biała 0:3Wawel Wirek - ROW Rybnik 0:2Beskid Skoczów - Grunwald Ruda Śląska 0:0Skałka Żabnica - Polonia Łaziska 1:0
Victoria Jaworzno - GKS Pniówek 0:0 po I połowie
jak będzie bramka to pisz :
postaram się :) o ile bramki padną :)
muszą paść
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)