dzisiaj: 949, wczoraj: 982
ogółem: 4 307 150
statystyki szczegółowe
kiedy bedzie terminarz spotkan ??
na stronie wisly strumien zdjecia i relacja ze spotkania kibicow
terminarz będzie prawdopodobnie w poniedziałek :)
jak ktoś będzie znał wynik niech pisze w komentarzach...mnie raczej nie będzie
Pce napisz &nbs p; &n bsp; DAREK RUCKI zagral w sparingu BKS znasz moze wiecej szczegolow
do kamill: na waszej stronce pisze że zagrał Rudzki a nie Rucki...ale zmienił go Klaczka, którego znamy
KRZYSZTOF wiem pisza RUDZKI ale na stronie SPORTOWYCH BESKIDOW jest opis meczu BKS Z URANIA gdzie wymieniaja nazwisko DAREK RUCKI dlatego to moje zapytanie
Klaczka wolny transfer trenuje z BKSem i nasz Darek Rucki tez zostanie prawdopodobnie wypozyczony do BKSu pozdro
Pisaliscie ze KLACZKA to byl u was niewypal moim zdaniem to juz emeryt 73 r
no u Nas Klaczka zawiódł na całej linii...
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)