dzisiaj: 235, wczoraj: 259
ogółem: 4 305 454
statystyki szczegółowe
Z Wisłą Strumień trenują Kordian Wróbel oraz Robert Żukowski
my to wiemy bedziecie mieli z nich pozytek doswiadczony obronca Wrobel i pomocnik Zuku
Z Wisłą Strumień trenują Kordian Wróbel oraz Robert Żukowski
jak dla mnie kupujcie ich w ciemno... może rok nie grali ale to można szybko nadrobić
Marcin Klaczka podpisał kontrakt z naszym rywalem z III ligowym Rajfel Krasiejów info potwierdzone na ich stronce
To cud jak utrzymają się w 3 lidze.
do GKS: o jaki klub ci chodzi nasz czy ten Rajfel Krasiejów?
oczywiście że Rajfel
patrzac na drużyny występujace w Aklasie bedą całkiem przyjemne mecze w niedziele z rana :D
ciekawe ze klaczka rozegral u was 12 meczy (srednio 80 minut w kazdym) a wy graliscie baraz o prawo gry w barazu o II ligi... jak to wytlumaczycie?
bo ktos tu wierdzi ze Klaczka jest slaby
bo taka jest prawda...miał być liderem zespołu a był tylko jego osłabieniem...działacze klubu mu podziękowali bo zawiódł na całej linii...
a na jakiej pozycji gral w Pniówku?
u Grzesika w pomocy...zawiódł...a u Miki w obronie ale szybko przegrał rywalizacje z Ruckim i Mazurem
stoper beznadziejny
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)