dzisiaj: 455, wczoraj: 982
ogółem: 4 306 656
statystyki szczegółowe
Ale news?!, a gdzie więcej informacji?
za niedlugo zaczna sie zapisy na wyjazdowy mecz do Bielska !! Zapraszam wszystkich chetnych aha krzysztof jak co to dasz newsa o tym co i jak ?? dam ci znac jak zalatwie co nie co pozdro
BARTEK WOJTKOW po prostu strzela w sparingach jak na zawolanie BARTEK WOJTKOW strzela w sparingach BKS jak na zawolanie dobrze wychowany W PNIOWKU robcie PCE zapisy robcie
w Pniówku go nie widzieli lapal czesto kontuzje i tez w niego nie wierzyli wiec niech mu sie uklada w Bielskiej Stali :) pozdro dla BKSu z P-c
czytalem ze macie klopoty ze srodkiem obrony po odejsciu RUCKIEGO I kontuzji MAZURA kto ich zastapi w meczu W BIELSKU pozdr cc
w obronie Bujok Mach ? Przybyla ?- to zapewne ktos z młodych :)
jesli chodzi o Ruckiego to troche smieszny typ zachcialo mu sie grac wyższej lidze bo ma ambicje a nie załapał sie w swoim Podbeskidziu wiec zamienil sobie tylko kluby bo BKS i PNIOWEK to ta sama liga :) moim zdaniem BKS bedzie mocna druzyna mimo osłabień ktorych doznali ale i tak typuje ze lige wygra Ruch Radzionków.
Pce nie znasz historii to nie pisz głupot Rucki wrócił do TSP bo skończyło mu się wypożyczenie, Pniówek negocjował wykupienie go ale TSP chciało za dużo za niego a wypożyczenie drugi raz nie wchodziło w rachube bo nie można jednego zawodnika wypożyczyć dwa razy do tego samego klubu więc TSP zdecydował wypożyczyć Ruckiego do BKS-u
krzysztof w menu zmien co nie co rezerwy nie graja juz B klasie tylko A terminarz tez juz jest :) pozdro
Niko- to to ja wiem ze byl u nas na wypozyczeniu i mu sie skonczylo wiec nie panikuj i uspokuj sie ok aha i wiem wiecej niz myslisz pozdro
NA papierze to RUCH wydaje sie faworytem masz racje wszystko okaze sie w praniu BKS mocny jeszcze nie podpisali kontraktow z nowymi ale sadze ze beda mocniejsi niz w 4l nie wiem co prezentuja te zespoly z OPOLA
na lewej Bujok, na prawej Przybyła...na środku pewnie Mach i któryś z nowych z tego co pamiętam to Kozieł i Gołąb grali na środku obrony...do olo: zapomniałem o tym a i też nie miałem zbytnio czasu żeby tym się zająć :)
aha i cos ci wyjasnie wiem ze Rucki u nas byl na wypozyczeniu skonczylo mu sie wiec wrocil do TSP ale chlopak mial ambicje zagarac wyzszej lidze a ze sie nie łapna to tak jak mowisz nie mogł do nas wrocic bo TSP za duzo za niego chcialo a wypozyczenie drugi raz nie wchodzilo w gre wiec wyladowal w BKS :)
manu - mysle ze druzyny z Opola raczej nie beda sie liczyc w walce o awans czy tam 1-3 Opolska 4liga slabsza jest od Śląskiej wiec tu im nie wróze sukcesów w połoczeniu obu lig skazuje druzyny z Opolskiego od środka tabeli w dół :)
moje typy to 1.Ruch Radzionków 2.Rozwój Katowice 3.BKS Stal 4.PNIÓWEK i ROW potem Walka Zabrze ,Orzeł B/P LZS Lesnica ....................
czytales KLACZKA gral u was w tamtym sezonie u nas w 1 sparingu wyladowal u AGAFONA W RAJFELU KRASIEJOW OPOLSKIE z naszej grupy 3l ale to juz moim zdaniem dziadek dobrze ze BKS z niego zrezygnowal
wiem nie dosc ze dziadek to jezcze drewno słaby jest u nas nie wypał na całej lini ale nie dziwie mu sie ma juz swoje lata :)
jeśli chodzi o Klaczkę to u Nas nic nie pokazał...zawiódł kompletnie...jeśli w Krasiejowie myślą że będzie wzmocnieniem to sie strasznie przeliczą...
Prawie typowanie zgodne z moim ale WALKA nie bedzie tak wysoko doznali powaznych ubytkow u nas jest testowanych 3ludzi jezeli podpisza powinni stanowic o sile BKS LESNICA to byl LACHOWSKI ale on chyba o nich odszedl
ja bym jeszcze uważał na Skalnik Gracze bo to jednak zespół z III ligi :) co do reszty waszego typowania to obstawiam tak jak Wy
1.Ruch Radzionków 2. będą walczyć Rozwój,Pniówek i Leśnica
I jeszcze:dla Pniówka najważniejsze mecze będą na samym początku BKS,Ruch Zdzieszowice,Orzeł,Leśnica to będą trudni rywale jeśli będzie 9 punktów jest szansa na awans do 2 ligi..
sry 12
szansa na awans jaki awans co wy pier..licie !! Zapamietajcie ze PNIÓWEK na awans nie idzie i szybko nie bedzie pozdro dla kumatych ( ledwo my licencje dostali na gre w 3lidze )
awansuje beskid skoczow
Beskid?? hahaha ciekawe jak ;d nie macie kasy a zawodnicy Beskidu wolą grać w iv-ligowej Skałce ;d powalczycie co najwyżej o środek tabeli
beskid odwroc tabele a skoczow bedzie na czele
na stronce jest możliwość wprowadzenia Ligi Typerów...więc mam pytanko czy jest sens wprowadzenia tego...Liga jest tylko dla zalogowanych użytkowników...jest to jedynie forma zabawy...ile osób byłoby chętnych??
tylko żeby można było każdy mecz w kolejce obstawić a nie tylko naszego giekaesu
będzie można obstawiać wszystkie mecze :)...zresztą co będę pisał...oblukajcie sobie jak to będzie wyglądać...jest to w menu głównym po lewej stronie pod Linkami :)
oczywiście trzeba się zalogować :)
wiadomo juz cos o transferach ??
info PCE wielki beskid skoczow nie otrzymal licencji na gre w 3l
sportslaski.pl/news.php?id=197&title =Beskid%20bez%20licencji!
i podobno LZS Leśnica w ogóle nie złożyła papierów na licencje...
środa 30 lipcaPniówek Pawłowice – MK Górnik Katowice, 17:00Górnik Brzeszcze – Pniówek Pawłowice, 18:00Pniówek zagra w środę dwa mecze sparingowe. – Podzielę kadrę na dwie drużyny, jedna zagra u nas, druga na wyjeździe – wyjaśnia trener Czesław Mika.wkońcu jakiś mecz w pawłowicach :D
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)