Statystyki drużyny

Aktualności

Nierozstrzygnięty wynik w meczu z Ruchem.

• autor: Damian, 2008-08-16 20:00
Na inaugurację III ligi w Pawłowicach, GKS Pniówek zremisował z Ruchem Zdzieszowice 1:1 (1:0). Mimo strzelenia bramki w I połowie meczu, nasza drużyna nie zdołała utrzymać bardziej korzystnego wyniku do końca.
W 35. minucie Pniówek objął prowadzenie. Przybyła wybił piłkę spod własnego pola karnego, do której doszedł Wojciechowski i z 15. metrów mocnym, ale precyzyjnym strzałem umieścił futbolówkę w "okienku" bramki rywala. Goście wyrównali w 50. minucie za sprawą Wolańskiego, który wykorzystał błąd całej formacji defensywnej naszego zespołu i z 11. metrów trafił do siatki. Mimo licznych prób (m. in. strzał Przybyły w słupek), Pniówek nie zdołał strzelić zwycięskiej bramki, a mógł nawet stracić, gdyby zawodnik gości z rogu pola karnego precyzyjniej przerzucał piłkę nad Michałowskim.

GKS Pniówek Pawłowice - Ruch Zdzieszowice 1:1 (1:0).
Wojciechowski 35 - Wolański 50.

Pniówek: Michałowski - Bujok, Mazur, Goik, Przybyła - Sikora, Taraszkiewicz, Mazurek (80. Ćmich), Szczęsny - Wojciechowski, Maroszek (84. Dudek).

Zółte kartki: Kiliński, Żmuda, ?

• Komentarzy [0]
  • czytano: [1506]

autor: ~wołek 2008-08-16 20:07:04

avatar może gra nie była piękna ale nia ma co sie załamywać, to dopieropoczątek i jeszcze wszystko może się zdarzyc. weźmy pod uwagę pogodę,która również nie była sprzyjająca.

autor: ~gks 2008-08-16 20:10:05

avatar Nie było źle, byly sytuacje, zabraklo skutecznosci, ale trzeba przyznac ze goscie mogli wygrac, mieli rowniez swoje okazje.

autor: ~porsi 2008-08-17 09:11:44

avatar i widzicie Wojciechowski niejest zly .pozdro..:)

autor: ~CriS 2008-08-17 10:32:52

avatar może nie jest zły ale nie jest dobry strzelił bramke ok. ale jest strasznie wolny widzialem gdyby przy tej akcji co strzelał z pierwszej miałby biedz sam na sam to by go obronca spokojnie dogonił. A w drugiej połowie nasza gra to było ,,Nic"

autor: ~CriS 2008-08-17 10:34:34

avatar oczywiscie chodzi mi o ta akcje co strzelił bramke :)

autor: ~ziom123 2008-08-17 10:50:46

avatar

gdyby nie ze przed meczem woniakowskiego uzadlila osa to on mogl by grac ale trudno

autor: ~Kibic 2008-08-17 11:46:37

avatar moim zdnaiem pnówek ma jednych z najgorszych kibiców w lidze

autor: ~gks 2008-08-17 14:40:11

avatar czemu najgorszych? kibice sa OK, tylko nie mamy młyna, ale u nas nigdy nie bedzie.

autor: ~porsi 2008-08-17 19:39:37

avatar najlepszy w pniowku Wojciechowski Bujok Taraszkiewicz

autor: ~gks 2008-08-17 19:48:02

avatar Bks  wygrał z Babienica 3:1 a nasze rezerwy 1:3

autor: ~manu 2008-08-17 21:16:14

avatar BKS pokonal BABIENICE  grajac praktycznie na 1 brame goscie zdobyli gola po bardzo problematycznym karnym w doliczonym czasie 1 pol po faulu RUCKIEGO  nie jestescie bez szans w BABIENICY pozdr PCE

autor: ~gosc 2008-08-18 18:54:08

avatar szkoda ze nie ma kibiców co piwaja na tym poziomie juz powinni byc

autor: ~kibic 2008-08-18 22:12:31

avatar a co do kibiców czy my mam jakas ugode z Jastrzebiem ???? wielu mozemy przez to stracic mało zyskac tak tylko pytam bo widziałem kilku w bluzach jastrzebia w młynie

autor: ~kibic 2008-08-18 23:11:37

avatar niewiem ale fajnie jak mamy GKS PNIOWEK & GKS JASTRZEBIE (POZDRO)

autor: ~gosc 2008-08-19 12:10:31

avatar kibicow faktycznie macie slabych pokazali to na meczu ze resovia jedna dwie piosenki i sie zmyli tragedia

autor: ~gks p-ce 2008-08-20 19:05:13

avatar Najlepsze bylo cos w stylu: jest nas malo ale wierni hej! hej! po czym sie zmyli hehe, ale z nimi nie pogadasz, oni mowia ze jest młyn i koniec kropka ;)

autor: ~obserwator 2008-08-20 19:47:04

avatar zmyli sie bo pojechali do jebia na mecz jakbyscie nie wiedzieli :)

autor: ~gosc 2008-08-20 22:01:42

avatar do obserwatora pokazali klase i pojechali  zenada niech se daja spokó albo jada do jebia

autor: ~dzieki 2008-08-20 22:02:45

avatar

kibice niech jada do jebia im juz dziekujemy

autor: ~lol 2008-08-21 15:03:38

avatar do Jastrzębia na mecz pojechali :) przyczepiliscie sie tych kibiców jak by wam cos zrobili ?? i to jeszcze kibiców swoich gnoicie zamiast byc za nimi. A połowa ludzi komentuje nie wie o czym. lepiej by bylo jakby wogole stronki klubowej nie bylo !!! a polowa ludzi co na mecze chodzi to szkoda gadac kibice sukcesu.

autor: ~Niko 2008-08-21 17:06:52

avatar używanie nazwy młyn Pniówka jest totalnie nie na miejscu bo zamiast wspierać swój klub to pojechali na Jastrzebie :( żenada, tym panom już dziękujemy