Statystyki drużyny

Aktualności

LZS Leśnica zatrzymana!

• autor: Krzysztof, 2008-08-30 19:33
GKS Pniówek Pawłowice pokonał LZS Leśnicę 1:0 (1:0). Bramkę na wagęzwycięstwa w doliczonym czasie gry w I połowie zdobył Piotr Dudek.
Pniówek wyszedł na boisko bez trzech kontuzjowanych kluczowych piłkarzy: Bujoka, Przybyły (wszedł w końcówce) i Maroszka. Goście lepiej rozpoczęli mecz. W I połowie częściej próbowali atakować na naszą bramkę, ale to Pniówek wyszedł na prowadzenie, gdy Sikora zagrał prostopadłą piłkę do Dudka, który w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem gości technicznym strzałem zdobył gola.

W II połowie nasza drużyna próbowała zdobyć drugiego gola, ale zabrakło szczęścia i skuteczności (sam na sam Dudka, strzał Stramskiego z pola karnego obronił bramkarz). Goście do samego końca chcieli zdobyć wyrównującą bramkę, ale nie potrafili przebić się przez linię obrony. Bardzo dobry mecz rozegrał Szczęsny, którego Leśniczanie nie potrafili zatrzymać zgodnie z przepisami.

GKS Pniówek Pawłowice - LZS Leśnica 1:0 (1:0).
Dudek 45+2

Pniówek: Michałowski - Ćmich, Mazur, Goik, Kozieł - Szczęsny, Taraszkiewicz, Mazurek (82. Stramski), Sikora (90. Przybyła) - Woniakowski (61. Tomala), Dudek (86. Wojciechowski).

Zółte kartki: Dudek, oraz Ambroziak, Rams, ?