Statystyki drużyny

Aktualności

Wstydliwa porażka

• autor: Damian, 2008-10-25 15:49
Po dwóch zwycięstwach z rzędu nasza drużyna zamiast kontynuować serię to poniosła dzisiaj porażkę 1:2 z niżej notowanym w tabeli rywalem. Jedyną bramkę dla Pniówka zdobył Maroszek.
W I połowie to goście pierwsi mieli okazję na zdobycie gola. Po stracie piłki w środku pola przez naszą drużynę, zawodnik gości w sytuacji "sam na sam" z Michałowskim nie trafił w bramkę. Była to w zasadzie jedyna 100% okazja chróscinian na bramkę w I części gry. Zdecydowanie więcej miał Pniówek ale jak zwykle zabrakło skuteczności. Dobrą okazję miał Szczęsny ale naciskany przez rywala trafił wprost w bramkarza. Bramką zapachniało również po wykonanym stałym fragmencie gry, ale trzy strzały naszych piłkarzy zostały zablokowane. W końcówce I połowy mógł trafić do siatki Mazurek ale przestrzelił z najbliższej odległości.

W II połowie obraz gry się nie zmienił. Pniówek dążył do zdobycia bramki ale z mizernym skutkiem. W końcu jednak w 78. minucie wpadła bramka ale... dla gości, który wykorzystali błąd naszej formacji defensywnej. W 85. minucie Pniówek wyrównał za sprawą Maroszka, który "na raty" pokonał bramkarza po dośrodkowaniu Kozieła. Gdy wydawało się, że remis jest najbardziej prawdopodobnym wynikiem dzisiaj, to dla gości w 88. minucie uśmiechnęło się szczęście. Trafiony w rękę w polu karnym został Mazur, próbując zablokować dośrodkowanie i sędzia bez zwątpienia wskazał na "wapno". Piłkarz Victorii pewnie wykorzystał rzut karny i takim sposobem ponosimy 4. porażkę w sezonie.

GKS Pniówek Pawłowice - Victoria Chróścice 1:2 (0:0).
Maroszek 85, - Kupczyk 78. Mika 88 (k).

Pniówek: Michałowski - Kozieł, Goik, Mach (85. Mazur), Bujok - Szczęsny, Przybyła, Taraszkiewicz (80. Zyzak), Sikora (58. Woniakowski) - Mazurek, Dudek (69. Maroszek).

Żółta kartka: Mika

• Komentarzy [0]
  • czytano: [1568]

autor: ~manu 2008-10-25 17:00:24

avatar BKS MA KONCIE 25 pkt prosze poprawic tabele

autor: KrZyChMeN14 2008-10-25 17:30:26

Profil KrZyChMeN14 w Futbolowo kurcze szkoda przegranej bo mieli tyle sytuacji ze spokojnie z 6 by mogło być a co do relacji to ile tych zmian jest co? ? woniakowski 2 razy wszedl...

autor: ~jedrus_beskid.xn.pl 2008-10-25 17:43:16

avatar najblizszy mecz gracie z nami w czwartek 30.10.  awansem 15 kolejka. godz 13.00 szkoda waszej porażki, trzeba te opolskie kluby zepchnac w doł tabeli :) pozdrawiam

autor: ~victoria 2008-10-25 17:44:33

avatar bramki dla chróścic  Kupczyk i Mika(karny)

autor: mirek58 2008-10-25 18:33:21

Profil mirek58 w Futbolowo gorzej iuz byc nie mogło, przegrały dziś wszystkie druzyny PNIÓWKA, żle się dzieje

autor: mirek58 2008-10-25 18:35:44

Profil mirek58 w Futbolowo czas na zmiany w klubie, nie tylko trenerzy, zawodnicy ale tez zarząd powinien się zastanowic, ze przy takiej kasie wyniki wszystkich drużyn są ogolnie rzec biorąc mizerne

autor: ~gks 2008-10-25 20:25:13

avatar mirek58: rezerwy graly juniorami, juniorzy trampkarzami, co prawda porazka z Victoria nie wchodzila w ogole w gre ale pozycja Pniowka w srodku tabeli bez wzmocnien nie powinna dziwic.

autor: kubios 2008-10-25 21:35:18

Profil kubios w Futbolowo

no pnioweczek w czwartek znow bedzie w lep i czesia mike pozegnamy

autor: ~gks 2008-10-25 22:14:32

avatar lep? jaki lep? na muchy?

autor: ~anonim 2008-10-25 22:32:45

avatar po 1 propozycja zmiany szkoleniowca druzyny JUNIOROW i REZERW !!  a 3 liga no coz trzeba walczyc ... mysle ze MIKA powinien zostac

autor: ~aj 2008-10-25 23:01:03

avatar to nie jest jastrzebie zeby po niepowodzeniach rzwalac wszystko co idzie (zarzad trenera)

autor: ~+'' 2008-10-26 10:57:46

avatar wczoraj uważnie przyglądałem się kibicom pniówka i doszedłem do wniosku że niektórzy z nich przyszli tam tylko po to aby powyzywać swoich piłkarzy a nie ich zdopingować.Pewnie w domu nie mają wiele do powiedzenia to chociaż na boisku mogą sobie pobluzgać.Bardzo. aktywny był wczoraj taki stary łysy typek który rzucał jadem przez cały mecz a że siedział najbliżej boiska to skutecznie deprymował naszych zawodników.Kto kiedykolwiek grał w piłkę to wie jak takie głupie epitety i to od swoich kibiców wpływają na psychę.

autor: ~Moro09 2008-10-26 13:14:18

avatar jak najbardziej racje ma "+" siedziałem zaraz za nim i wkurzało mnie to że wymądrzał się przed wszystkimi, on chciał według mnie cały skład wywalic z bioska razem z sztabem szkoleniowym!

autor: ~gks 2008-10-26 15:46:10

avatar Te dziadki sa najlepsze, wg nich gra powinna wygladac tak: obroncy przejmuja pilke i nie rozgrywaja miedzy soba tylko dluuuuuga na napastnikow bo oni nie maja co robic na boisku, Pniowek powinien caly czas grac szybka pilke, caly czas dawac dlugie pilki na napastnikow bo przeciez to nie sa ludzie tylko roboty. A ten dziadek lysy to w zeszlym sezonie jeszcze wolal na Mazurka Mazurkiewicz takze to swiadczy jak sie zna na druzynie ktora oglada i ogolnie na futbolu.

autor: ~anonim 2008-10-26 16:10:20

avatar hehe ten dziadek  jest zajebisty :/ szkoda slow ....... widac nawet w zyciu nie kopnal pilki ani razu

autor: ~zuzia 2008-10-26 16:18:24

avatar oprócz tego dziadka był jeszcze jeden koleś... aż głupio mi było kołoniego stac. Niby stwierdził ze TOMALA gra jakby chiał a nie mógł. Jakmu powiedziałam że Tomala nie gra dzisiaj to mi powiedział, ze jak jużchodze na mecze to bym sie chociaz składu nauczyła. a co do meczu?? wcale mi się nie podobał najpierw strasznie chaotayczna gra a potem zbyt nerwowa...

autor: ~anonim 2008-10-26 16:32:39

avatar te dziadki mogły by tworzyc swietny zespoł razem z tymi ekspertami w TV takie same pacany jak oni!

autor: ~anonim 2008-10-26 22:15:05

avatar najlepsi sa ci ktorzy stoja z siatkiem :D:D hehe to jest cos :D iiii ogladanie meczu i smiech :D

autor: ~anonim 2008-10-27 12:14:22

avatar

haha u nas zawsze jest dobra atmosfera ;D zapraszamy !!!!!!!!!!

autor: ~anonim 2008-10-27 12:44:20

avatar a tak na powaznie to co gra Pniowek to jest tragedia!!!!!!!

autor: ~szyderca 2008-10-27 12:53:12

avatar trzeba wzmocnić skład zimą bo mamy za słabych zawodników; chyba nie pasują do koncepcji trenera, który jest fachowcem z doświadczeniem i zna się na rzeczy:)

autor: ~:D 2008-10-27 21:12:43

avatar kto slyszal/widzial ten wie jaka pompe mielismy na meczu ostatnio :D moim zdaniem potrzebujemy tylko 2 zawodnikow: rozgrywajacy, typowy playmaker i rasowy napastnik, egzekutor, ktory caly mecz moze byc nie widoczny, ale wystarczy ze bedzie skuteczny

autor: ~jo 2008-10-27 23:55:45

avatar co z kibicami ??

autor: ~+'' 2008-10-28 09:25:38

avatar potrafią wygrać z mocnym rywalem a także przegrać z słabym.Wniosek z tego prosty ,że są możliwości tylko potrzeba czasu na lepsze zgranie.Bo są dosyć spore zmiany w składzie i jeszcze jedno jakby nie było zespół awansował do grupy zespołów którą stworzono z najlepszych drużyn ówczesnej 4 ligi.Wiec dajmy im czas.Być może są też rezerwy potencjału w psychice bo i tu widzę niekiedy braki w koncentracji drużyny.Zauważyłem także że w pierwszych kilkunastu minutach większości meczów drużyna potrafi stworzyć kilka dobrych sytuacji strzeleckich i to należy wykorzystać.

autor: ~kibic 2008-10-28 09:54:34

avatar Moja propozycja Studzionka ma dobrego ambitnego Trenera

autor: ~Niko 2008-10-28 14:33:25

avatar faktem faktem tamta ekipa miała ubaw :D może chcieli odreagować??:D

autor: ~+'' 2008-10-28 15:34:13

avatar kibic-nie zmienia się trenera który po 1-wszej rundzie plasuje się na5-7 miejscu.

autor: ~Niko 2008-10-28 15:48:30

avatar Mika kontrakt ma do końca 2008 roku i chciałbym żeby nadal pracował w Pniówku :) nie widzę powodów by mu podziękować za pracę. Celem zespołu na ten sezon to środek tabeli/czołówka a ten cel jest obecnie spełniony więc nie widzę potrzeby zwalniania trenera. Drobne wzmocnienia w zime i będzie dobrze. Tak jak ktoś napisał, potrzebni są: typowy playmaker oraz rasowy napastnik, ja bym dołożył do tego stopera oraz bramkarza jako konkurencja dla Michałowskiego. Pozdrawiam

autor: Krzysztof 2008-10-28 22:06:58

Profil Krzysztof w Futbolowo UWAGA dla tych co typują...typujcie 15 kolejkę a nie 13 :) to tak gdyby komuś się pomyliło :)