dzisiaj: 460, wczoraj: 969
ogółem: 4 314 664
statystyki szczegółowe
no cóż, co tu pisać, do bramki powinien wrócić Michałowski a co do Przybyły to składam gratulacje, genialny pomysł by osłabić drużynę gdy przegrywa 1:3 :(
Paweł Woniakowski gra teraz na pozycji obroncy?? bo zawsze gral w ataku.
tak Woniakowski obecnie gra w obronie :)
Przydałby się taki rasowy napastnik, który by strzelał bramki!
Moim zdaniem niech Pniówek teraz żałuje ze pozbył się takich zawodników jak: Maroszek, Cybulski czy nawet Klaczka. Rozumiem, ze Maroszek przestał bramki strzelać ale jak miał strzelać jak wchodził do gry w 85 minucie przeważnie :( Cybul w tej chwili jest jedneym z najlepszych obrońców no a Klaczka według mnie też grał bardzo poprawnie
dlaczego czepiamy się trenerów i piłkarzy? dlaczego nie zadamy sobie pytania czemu tak słabo im idzie jak twierdzimy..? Zamiast wesprzec ich dopingiem to siedzieć potrafimy tylko i narzekać a nic w tym kierunku nie robicimy. zastanówmy się czy naprawdę jesteśmy kibicami... ?
maroszek jest slaby w a klasie gral to po 15 minutach trener go uz sciagnal zallllllllllllllllllll
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)