dzisiaj: 356, wczoraj: 259
ogółem: 4 305 575
statystyki szczegółowe
panowie chyba awans wam ucieka?
i co z tego :) a i tak dwie drużyny wchodzą więc po co ta napinka
niektore drużyny juz nas gonią
niektóre dogoniły
nie będzie awansu :) a wielka szkoda bo okręgówka to jest juz fajny poziom.
poziom fajny, ale nie beda chcieli tam grac za darmo :/
to co wola sie kopać w A klasie za darmo niz grac poziom wyzej na lepszych boiskach i na wyzszym poziomie ? tez za darmo ale w lepszych warunkach przeciez.
na lepszych boiskach?? chyba nie widziałes boiska np krupńskiego, lepiej grac wyżej za jakaś kasę, w bklasach to po meczu zawodnicy przynajmniej piwo czy kiełbase dostają a nasi to tylko opie$#ol od gawora
wyjątki sa wszedzie zobacz sobie stan murawy GKSu jastrzebie to złapiesz sie za głowe. a w piłke graja ludzie co Maja ambicje i powinno im zalezec żeby grac jak najwyzej. bo grac w A klasie a grac w okregówce to niebo a ziemia przeciez tu i tu beda grali za darmo.
Jak się przegrywa 1:7 z Goczałkowicami to trudno o pochwały i to nie tylko od Gawora!Prawda taka. że obrażone III-cioligowe gwiazdki nie wysilają się na "A" klasie
akurat na goczalkowicach jak mieli grac skoro 3 liga grala w te sam dzien
Panowie a dzisiaj z Wisełką baty .
znowu zero składu juniorka będzie starała się coś wywalczyc ale ciężko to widzę :P
a czy w mozecie awansowac wyżej?? jaka moze byc róznica miedzy pierwsza druzyna a rezerwami 2 ligi 3 ??
2 ligi różnicy musi byc
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)