Statystyki drużyny

Aktualności

ROW pokonany...

• autor: Krzysztof, 2009-05-16 18:57
Pniówek Pawłowice pokonał ROW Rybnik 2:1 po bramkach Piotra Dudka i i samobójczej Wojciecha Reclika. Więcej w rozwinięciu.
Początek spotkania należał do piłkarzy Pniówka którzy już 1. minucie mogli wyjść na prowadzenie ale sytuacji sam na sam z bramkarzem gości nie wykorzystał Arkadiusz Przybyła. W 8. minucie kolejna sytuacja sam na sam dla pawłowiczan w której znalazł się Piotr Dudek ale został powalony przez Rafała Miturę i sędzia tego meczu nie miał innego wyjścia jak ukarać obrońce rybniczan czerwoną kartką. . W 32. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie po bramce Piotr Dudka, asystę przy tej bramce zaliczył Arkadiusz Przybyła. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:0.

Druga połowa to przede wszystkim szczęście piłkarzy Pniówka, Wojciech Sałek dwukrotnie oraz Patryk Sikora wybijali piłkę z linii bramkowej. W 77. minucie pada jednak bramka, po dośrodkowaniu Marcina Mazurka piłkę do własnej bramki skierował Wojciech Reclik. Trzy minuty później rybniczanie zdobywają bramkę kontaktową, nadzieję na zdobycz punktową gości dał Paweł Krzysztoporski. Wynik meczu jednak nie uległ zmianie i Pniówek Pawłowice pokonuje ROW Rybnik 2:1.

Pniówek Pawłowice - ROW Rybnik 2:1 (1:0)
Dudek 32, Reclik 77(sam.) - Krzysztoporski 80

Żółte kartki: Woniakowski, Przybyła, Mazur, Sałek.
Czerwona kartka: Mitura (8. minuta)

Pniówek: Kuterek - Woniakowski, Goik, Mach, Bujok - Sikora (76. Ozimina), Mazur, Sałek, Mazurek - Przybyła (90. Franek), Dudek (64. Zyzak).

• Komentarzy [0]
  • czytano: [1428]

autor: ~ROW 2009-05-17 01:16:15

avatar Nie Woniakowski na 2:0 a Reclik samobója. Po strzale Woniakowskiego piłka nawet nie szła w światło bramki, do której skierował ją Reclik. A Dudek był faulowany przez Miturę w 8. minucie mniej więcej tak, jak Roger jest rodowitym Polakiem. Zapytaj waszych piłkarzy z ławki rezerwowych, czemu sędzia gwizdnął faul. Jeden dupny śmiech na sali. Nic tylko zjebał widowisko.

autor: ~kkk 2009-05-17 01:26:50

avatar ty ziomek to nie woniakowski strzelał tylko przybyła i piłka sie odbiła od graczy z rybnika i wpadła do bramki teraz widac jak oglądasz mecze..

autor: ~PCE 2009-05-17 08:50:14

avatar faul taktyczny Dudek wychodził sam na sam słusznie w takich sytuacja jest czerwona kartka bez dyskusji.

autor: ~olo 2009-05-17 08:51:20

avatar w pierwszej minucie meczu Przybyła był faulowany w polu karnym tak że karny sie należał :)

autor: ~ROW 2009-05-17 11:59:38

avatar Ja tam nie znam tych waszych gwiazdorów, więc nie wiem, który to Woniakowski, a który to Przybyła. Bardzo mi przykro. Ale następnym razem nauczę się ich na pamięć, bo chłopaki przecież za parę lat będą grać w I lidze (jak śpiewają w waszym hymnie) ;-)Co do czerwonej kartki, to już pisałem poprzednio: zapytajcie waszych rezerwowych, jak to było. Sędzia nie miał zamiaru nawet odgwizdać faulu, bo nasz go nawet nie dotknął, koleś się poślizgnął i tyle. Ale wasi rezerwowi plus trenerzy prawie sterroryzowali bocznego, który pod presją dźwignął chorągiewkę. Później się sami z tego śmiali.

autor: ~pnioweczek 2009-05-17 13:39:03

avatar czlowieku jak ty to widziales skoro grupka kibicow stala sobie za plotem i ty niby widziales to z blisko 100metrow gratuluje wzroku i glupoty twojej

autor: ~ROW 2009-05-17 13:42:09

avatar Człowieku a skąd ty wiesz, że ja stałem z tą grupką kibiców za płotem? Gratuluję filozoficznego rozumowania i głupoty.

autor: ~manu 2009-05-17 13:51:30

avatar Brawo Pce  Rybnik pokonany jak wygladalo pod wzgledem kibicowskim bowiem  przeciwko BKSowi    od was nie bylo slychac zadnego dopingu

autor: ~kibic 2009-05-17 20:23:37

avatar Należało się zwycięstwo Pniówkowi!!!Od dawna  jakoś się im nie wiodło.A gwiazdy są i warto, by kibic przeciwnej drużyny wiedział, który to Woniakowski czy Przybyła!!!

autor: ~ROW 2009-05-17 21:01:55

avatar Faktycznie gwiazdy niesamowite z bogatymi karierami :-)   www.90minut.pl/kariera.php?id=11661  ; www.90minut.pl/kariera.php?id=11659Obiec uję, że wykuję ich kariery na pamięć :-)  "...niedługo pierwsza liga" :-)  A co do kibiców ROW, to przypominam, że dla nas rywalem kibicowskim nie jest Pniówek, a jak już ktoś to Odra. A w tym czasie był mecz zaprzyjaźnionego z nami Górnika właśnie z Odrą. Dla mnie to zaskoczenie, że w ogóle ktoś z Rybnika przyjechał na ten mecz do Pawłowic.

autor: ~xxx 2009-05-17 23:05:38

avatar "Dla mnie to zaskoczenie, że w ogóle ktoś z Rybnika przyjechał na ten mecz do Pawłowic" ROW a sam na nim byłeś... no ciekawie ciekawie... sam jestes dla siebie zaskoczeniem?

autor: ~Darkoo 2009-05-18 01:11:46

avatar Jak grał Karol Goik ?? rozmawiałem  z nim ostatnio , chwalił się ,że ma już dość gry na tym poziomie..;) mówił coś o 1 lidze czy to prawda??

autor: ~lilo 2009-05-18 07:44:54

avatar darko nie wciskaj kitu =/ karol ma zostac tak mi powiedzial ze narazie sie nigdzie nie wybiera, machu to samo