dzisiaj: 550, wczoraj: 982
ogółem: 4 306 751
statystyki szczegółowe
Tomasz (Koszarawa Żywiec) ... O.o?
to będzie trudny mecz ale mysle ze wygramy
ciekawe jaki bedzie sklad czy beda zmainy??? ja proponuje kuterek-przybyla goik mach woniakowski-kluz tkocz salek mazurek-dudek zbikowski... macie inne propozycje???
huczala - woniakowski goik mach stramski - kluz salek tkocz zyzak - zbikowski mazurek
Spotkanie poprowadzi Marcin Biewlawski w asyście bylych sędziów ligowych Alfreda Grinera i Jacka Kołodzieja . Pragnę tylko przypomniec ze ta trójka w ostatnim meczu 4ligi Zapora-Ornontowice pokazała 11 żk3czk dla gości ...masakra
Panowie bo Griner tez dawał mnóstwo kartek jak sędziował i tak szkoli...młodego
wiadoomo ze michalski sam sklad ustali to sa tylko przypuszczenia nas kibisow
z tego co po ostatnich meczach zauwazylem to pniowkowi sie gra lepiej jak nie są faworytami meczu... może teraz gdy skalka jest zdecydowanym faworytem wygrają :)) bo w tym meczu skalka gra pod presją a nie pniówek :)) ... bądźmy dobrej myśli . pozdro
pod jaką presja niby gra Skałka?? przecież oni nie muszą zrobić zadnego awansu, albo coś w tym stylu, w kazdym meczu będą grac spokojnie i bez żadnej presji , nie tak jak w IV lidze! albo zobaczymy zwycięży lepszy
ale to skałka jest faworytem i na nich wiekszosc bukmacherow stawia ...
dobra nie robmy nie potrzebnej napinki :)) boisko pokaże kto jest lepszy :))
będzie jakas relka na zywo ze skladami itd? :D
0:1 dla Pniówka jak narazie ;)
3 minuty przed końcem było 1:1
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)