dzisiaj: 316, wczoraj: 259
ogółem: 4 305 535
statystyki szczegółowe
W dniu 15.05 dzieci dwóch najmłodszych grup młodzieżowych wraz z rodzicami pojechali
na mecz Piast Gliwice - Zagłębie Lubin.
Drużyna gospodarzy miała szanse na mistrzostwo Polski, jednak nasi chłopcy przynieśli szczęści drużynie z Lubina wyprowadzając ich przed meczem na boisko. Goście wygrali 1:0, jednak z wicemistrzostwa Polski cieszyła się drużyna Piasta Gliwice. Wspaniała oprawa meczu, doping kibiców oraz gra obu drużyn przypadła do gustu naszym małym zawodnikom, którzy z pewnością jeszcze odwiedzą stadion w Gliwicach.
DRUŻYNĘ Z LUBINA WYPROWADZALI :
BAZGIER Piotr, BIAŁAS Karol, JUROSZEK Wojciech, PIETRZYK Marcin, PREIHS Jakub,
BARCHAŃSKI Szymon, KUBIŃSKI Bartek, NOGŁY Arek, WIERDAK Bartek, BAROS Krzysztof,
CHMIEL Jakub.
Zdjęcia z meczu z udziałem naszych chłopców w galerii...
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)