dzisiaj: 801, wczoraj: 982
ogółem: 4 307 002
statystyki szczegółowe
Pniówek Pawłowice
dziś tj 13.01.2017
doszedł do porozumienia z klubem sportowym Naprzód Zawada w sprawie dwóch młodzieżowców.
Pierwszym zawodnikiem jest obrońca Arkadiusz Styczeń urodzony 15 kwietnia 1997 roku,
drugim zawodnikiem jest pomocnik Mateusz Kiljan urodzony 26 czerwca 1997 r.
Obydwóch zawodników zobaczymy w rundzie rewanżowej w naszej drużynie.
To jak wygląda szkolenie w klubie jeżeli trzeba ściągać do klubu zawodników z takiej metropolii jak Zawada.
~Kibic, szkolenie widocznie wygląda nadzwyczaj dobrze, skoro tacy zawodnicy jak Kiljan i Styczeń trafią w szeregi Pniówka. Po co ściągać zawodników z tej samej ligi za olbrzymie pieniądze, skoro zawodnicy, którzy grają w lidze okręgowej, mają wystarczające umiejętności na 3 ligę? Jeśli będą systematycznie trenować to na pewno trener Woś dobrze ich poprowadzi ;).
oas popatrz na kadre wtedy moze zrozumiesz o co mi chodzi
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)