dzisiaj: 274, wczoraj: 982
ogółem: 4 306 475
statystyki szczegółowe
Pniówek Pawłowice – Skra 1:4 (0:2)
Bramki: 0:1 Musiał (8.), 0:2 Mularczyk (14.), 0:3 Nowak (48.), 0:4 Kowalczyk (86.), 1:4 Majsner (92.)
Skra: Kotecki – Obuchowski, Woldan, Błaszkiewicz, Mastalerz – Witkowski (46. Kowalczyk), Musiał, Olejnik, Mularczyk (87. Sawicki), Nocoń (89. Marek), Nowak (58. Rumin)
Pniówek: Szelong - Przybyła, Lalko, Goik, Lorenc, Krakowski, Szczyrba, Kostecki, Ciuberek,
Semeniuk, Glenc
TRAGEDIAAAAAAAAAAAA
Dosc tych cyrków 0:3 z Walbrzychem 1:4 ze Skra i teraz 0:2 z BKS nigdy tak nie bylo by przegrali 3 mecze z rzedu u siebie.Powiem krotko koniec 3ligi kasa klubowa swieci pustkami i najlepiej przyszly sezon zagrac w okregowce i tam se siedziec dopoki nie przyjda lepsze czasy i grac swoimi zawodnikami ze szkółki plus okoliczniw wyrózniajacy sie zawodnicy z gminy i ci co robia na kopalni reszta won !!
Dalej ku*** stojcie na tym boisku ile mozna przegrywac?.Wstyd k***** porazka z Wałbrzchem Skra teraz z bksem.Ile jeszcze k***** musimy patrzec na taka wasza gre??.A co do zarzadu klubu to pochylił bym sie nad mysla czy czas trenera Wosia w tym klubie nie dobiegł konca.Trener to juz wg k***** jakas porazka 0 pomysłu na gre 0 taktyki tylko k***** dawanie sobie strzelac bramki z dupy.Wiec trenerze Woś nalezy sie zastanowic nad tym czy pan ma zamiar byc jeszcze brany jako trener tego klubu !!!!.
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)