dzisiaj: 230, wczoraj: 775
ogółem: 4 313 465
statystyki szczegółowe
Pierwszego dnia naszych zmagań sportowych mamy na koncie ciężko wypracowanych 5 punktów.
Słabszych drużyn próżno tutaj szukać, więc każdy nasz mecz to ogromne wyzwanie dla nas.
Pierwsze spotkanie za trzy punkty rozegraliśmy z drużyną HUTNIKA KRAKÓW. Wynik 0:1, a zwycięską
bramkę zdobył dla nas Stanisław Goszyc.
Drugi mecz z drużyną OLIMPIC WROCŁAW mecz zakończył się remisem 1:1, a strzelcem wyrównującego
gola został Dawid Stencel.
I ostatnie sportowe zmagania toczyliśmy z uważaną za faworyta tego turnieju drużyną
POLONII STAL ŚWIDNICA. Ogromne zaangażowanie i wola walki pozwoliła na uzyskanie
bezbramkowego remisu.
Drugiego dnia turnieju API CUP, rozpoczęliśmy od remisu z liderem naszej grupy – drużyną
FC Rukh Vynnyky z Ukrainy.
Byliśmy jedyną drużyną, która zatrzymała lidera. W 1 fazie nasi ukraińscy koledzy wygrali ze wszystkimi
drużynami…
W ostatnim meczu pierwszej fazy,
gdzie graliśmy z drużyną AP Podhala Nowy Targ, przegraliśmy 2:1 . Strzelcem gola dla naszej drużyny
został Dawid Spieler.
Z czwartej pozycji Grupy C,
przeszliśmy do grupy zwanej EKSTRAKLASĄ. Tam dzisiejsze
dwa mecze przegraliśmy: pierwszy z drużyną FEA Łąck (0:1)
oraz z drużyną APN Piotrków Trybunalski (2:1). Bramkę w drugim
spotkaniu dla Pniówka zdobył Szymon Kucharski.
Trzeci, a zarazem ostatni dzień turnieju API CUP
Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną UKS AP FALUBAZ Zielona Góra remisując 2:2.
Na listę strzelców w tym meczu wpisali się Dawid Stencel i Stanisław Goszyc.
Drugie spotkanie z drużyną MUKS Szóstka Radomsko także zremisowaliśmy 1:1, a gola zdobył ponownie Stanisław Goszyc.
W ostatnim meczu turnieju podejmowaliśmy drużynę Hutnika Kraków, gdzie w ładnym stylu, jak na koniec przystało wygraliśmy 3:0, a bramki dla Pniówka zdobyli: Stanisław Goszyc, Mikołaj Orszula i Szymon Porwisz.
Cały turniej zdominowały ukraińskie drużyny:
FC Rukh Vynnyky (pierwsze miejsce) oraz Karpaty Lwów.
Nasza drużyna zajęła 4 miejsce w Ekstraklasie
oraz 16. w całym turnieju API CUP (na 24 drużyny).
...
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)