dzisiaj: 269, wczoraj: 982
ogółem: 4 306 470
statystyki szczegółowe
W NIEDZIELNE POPOŁUDNIE ROZEGRANO VII TURNIEJ ZIMOWY
ORGANIZOWANY PRZEZ KLUB GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE.
W TURNIEJU WZIĘŁO UDZIAŁ 10 ZESPOŁÓW, PODZIELONYCH NA DWIE GRUPY.
W GRUPIE A ZAGRAŁY ZESPOŁY: GKS PNIÓWEK I, PIAST CIESZYN, SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE,
POLONIA ŁAZISKA GÓRNE ORAZ DĄB GASZOWICE.
W GRUPIE B ZAGRAŁY: GKS PNIÓWEK II, RKP ROW RYBNIK, ORZEŁ MOSZCZENICA,
LUKAM SKOCZÓW ORAZ GÓRNIK RADLIN.
W GRUPIE A
PIERWSZE MIEJSCE ZAJĘŁA DRUŻYNA SPÓJNI ZEBRZYDOWICE Z DOROBKIEM 12 PKT,
DRUGIE MIEJSCE ZAJĘŁA DRUŻYNA - GKS PNIÓWEK I, TRZECIE - PIAST CIESZYN,
CZWARTE - POLONIA ŁAZISKA GÓRNE I MIEJSCE PIĄTE W GRUPIE ZAJĄŁ DĄB GASZOWICE.
W GRUPIE B
PIERWSZE MIEJSCE ZAJĘŁA DRUŻYNA RKP ROW RYBNIK, DRUGIE - ORZEŁ MOSZCZENICA,
TRZECIE - LUKAM SKOCZÓW, CZWARTE - GÓRNIK RADLIN I PIĄTE MIEJSCE - GKS PNIÓWEK II.
ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU
ZOSTAŁA DRUŻYNA RKP ROW RYBNIK, DRUGIE MIEJSCE ZAJĘŁA
DRUŻYNA SPÓJNI ZEBRZYDOWICE A NA TRZECIM MIEJSCU UPLASOWAŁA SIĘ DRUŻYNA
ORZEŁ MOSZCZENICA.
NAJLEPSZYM BRAMKARZEM TURNIEJU ZOSTAŁ KACPER BEDNARCZYK Z DRUŻYNY SPÓJNI,
NAJLEPSZYM STRZELCEM ZOSTAŁ ADAM FILEC Z RKP ROW RYBNIK,
A MVP TURNIEJU ZOSTAŁ UZNANY MIKOŁAJ RODZIEWICZ Z ORŁA MOSZCZENICA.
DRUŻYNĘ GKS PNIÓWEK I ORAZ GKS PNIÓWEK II REPREZENTOWALI:
BARAŃCZYK Oliwier, BARCHAŃSKI Szymon, BAROS Krzysztof, BARTOSIK Igor, BAZGIER Piotr, BIAŁAS Karol, BIENIARZ Kacper, BOKŁAK Fabian, CANIBOŁ Gabriel, DANILUK Julia, DUDEK Jakub, FUDALI Błażej, GAWŁOWSKI Kordian, JAWORSKI Wojciech, JUROSZEK Wojciech, KIEŁKOWSKI Wiktor, MIŁKOWSKA Dagmara ,NAGIEL Dominik ,PIETREK Dawid, SKROBOL Karol, STARZEC Kordian, STUCHLIK Grzegorz, ŚWIERCZ Kacper, SEMENOWICZ Jakub.
WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA POMOC W ORGANIZACJI TURNIEJU !!
...
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)