dzisiaj: 73, wczoraj: 982
ogółem: 4 306 274
statystyki szczegółowe
W sobotę, 1 maja, kolejny mecz ligowy rozegrają piłkarze Pniówka Pawłowice, którzy zmierzą się ze Startem Namysłów. Spotkanie to rozegrane zostanie w Pawłowicach i rozpocznie się godz. 17.00 tak więc wszystkich serdecznie zapraszamy na ten mecz.
Piłkarze Startu Namysłów zajmują obecnie ostanie, 15. miejsce w tabeli z 10 punktami na koncie. Namysłowianie wygrali do tej pory tylko 2 mecze, 4 zremisowali a w 13 musieli uznać wyższość rywala, najbliższy przeciwnik Pniówka zdobył dotychczas 19 bramek a stracił 41. Najlepszym strzelcem drużyny jest Patryk Pabiniak, który zdobył do tej pory 10 bramki.
W poprzedniej kolejce drużyna z Namysłowa przegrała na własnym obiekcie ze Skalnikiem Gracze 0:1, tracąc bramkę w ostatnich minutach meczu.
Piłkarze Pniówka i Startu grali ze sobą do tej pory tylko raz, w rundzie jesiennej sezonu 2009/2010:
Start Namysłów - Pniówek Pawłowice 1:1
P. Pabiniak 78 - Żbikowski 30
Pozostałe spotkania 23. kolejki:
TOR Dobrzeń Wielki - Skałka Żabnica (1:3 na jesień)
ROW Rybnik - Orzeł Babienica/Psary (0:0)
BKS Stal Bielsko-Biała - Victoria Częstochowa (2:0)
Skalnik Gracze - Rozwój Katowice (0:3)
Start Bogdanowice - Ruch Zdzieszowice (0:4)
Victoria Chróścice - Rajfel Krasiejów (3:2)
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)