dzisiaj: 24, wczoraj: 982
ogółem: 4 306 225
statystyki szczegółowe
W rozwinięciu prezentuje statystyki Pniówka Pawłowice w III lidze grupie opolsko-śląskiej w sezonie 2009/2010.
Statystyki Pniówka w sezonie 2009/2010:
Mecze - 28
Zwycięstwa - 14
Remisy - 6
Porażki - 8
Bramki strzelone - 59 (2,1 bramki na mecz)
Bramki stracone - 36 (1,28 bramki na mecz)
Punkty - 48
Jesień:
Mecze - 14
Zwycięstwa - 6
Remisy - 4
Porażki - 4
Bramki strzelone - 23 (1,64 bramki na mecz)
Bramki stracone - 14 (1 bramka na mecz)
Punkty - 22
Wiosna:
Mecze - 14
Zwycięstwa - 8
Remisy - 2
Porażki - 4
Bramki strzelone - 36 (2,57 bramki na mecz)
Bramki stracone - 22 (1,57 bramki na mecz)
Punkty - 26
U siebie:
Mecze - 14
Zwycięstwa - 8
Remisy - 3
Porażki - 3
Bramki strzelone - 32 (2,28 bramki na mecz)
Bramki stracone - 12 (0,85 bramki na mecz)
Punkty - 27
Na wyjeździe:
Mecze - 14
Zwycięstwa - 6
Remisy - 3
Porażki - 5
Bramki strzelone - 27 (1,92 bramki na mecz)
Bramki stracone - 24 (1,71 bramki na mecz)
Punkty - 21
Najwyższe zwycięstwo:
5:0 - Rajfel Krasiejów
Najwyższa porażka:
1:4 - ROW Rybnik, Rozwój Katowice
Najwięcej bramek w meczu:
7 - Victoria Częstochowa - Pniówek Pawłowice 4:3
Liczba piłkarzy, którzy grali w sezonie:
23
Najwięcej występów:
27 - Goik Karol, Stramski Dawid, Tkocz Robert, Żbikowski Robert
Najlepsi strzelcy:
14 - Mazurek Marcin
12 - Żbikowski Robert
9 - Przybyła Arkadiusz
Najlepsi asystenci:
15 - Tkocz Robert
5 - Halama Łukasz
4 - Żbikowski Robert
Najwięcej żółtych kartek:
5 - Stramski Dawid, Sałek Wojciech, Szczyrba Michał
Najwięcej czerwonych kartek:
1 - Dudek Piotr, Madej Mateusz, Kluz Łukasz
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)