dzisiaj: 257, wczoraj: 982
ogółem: 4 306 458
statystyki szczegółowe
Pniówek Pawłowice pewnie pokonał w meczu o Puchar Polski Podokręgu Tychy drużynę MKS Lędziny 4:1 (1:0). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Tomasz Zyzak x2, Jakub Manaj oraz Łukasz Halama. W następnej rundzie pawłowiczanie zmierzą się z Unią Bieruń Stary, która pokonała Sokół Orzesze 4:1. Skład w rozwinięciu.
MKS Lędziny - GKS Pniówek Pawłowice 1:4 (0:1).
Karlik 75 - Halama 25, Zyzak 62, 67, Manaj 69.
Pniówek: Huczała - Stramski, Sornat (70. Łacek), Goik, Łukasik - Urbańczyk (65. Szczyrba), Kapaś, Manaj, Halama - Zyzak, Miły, oraz po przerwie weszli: Szwarga i Tkocz.
Skład ze strony www.mksledziny.pl
Pozostałe wyniki 1/8 finału:
Sokół Orzesze - Unia Bieruń Stary 1:4
Znicz Jankowice - Krupiński Suszec 4:7
Iskra Pszczyna - GTS Bojszowy 0:0, k. 4:2
LKS Wisła Wielka - Nadwiślan Góra 1:7
GKS II Tychy - Czarni Piasek 2:3
Sokół Wola - Start Chełm Śląski 2:0
Leśnik Kobiór - Polonia Łaziska 0:2
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)