dzisiaj: 805, wczoraj: 982
ogółem: 4 307 006
statystyki szczegółowe
W sobotę, 2 października, o godz. 15.00 rozpocznie się kolejny meczy ligowy Pniówka Pawłowice, który w Myszkowie zmierzy się z tamtejszym MKS-em.
MKS Myszków, beniaminek III ligi opolsko-śląskiej, zajmuję obecnie 7. miejsce w tabeli z 10 punktami na koncie. Myszkowianie wygrali do tej pory 2 spotkania, 4 zremisowali a w jednym musieli uznać wyższość rywala, strzelili 9 bramek, stracili 7. Najlepszym strzelcem drużyny jest Piotr Prusko, który zdobył do tej pory 5 bramek.
W poprzedniej kolejce piłkarze z Myszkowa zremisowali na wyjeździe 2:2 ze Skalnikiem Gracze, bramki zdobyli wspomniany wcześniej Prusko oraz Szymon Pasko.
Pozostałe spotkania 8. kolejki:
Polonia Łaziska - Skałka Żabnica
Victoria Częstochowa - Rozwój Katowice
LZS Piotrówka - Start Bogdanowice
KS Krasiejów - Skalnik Gracze
Orzeł Babienica/Psary - LZS Leśnica
ROW Rybnik - Victoria Chróścice
Oderka Opole - BKS Stal Bielsko-Biała
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)