dzisiaj: 494, wczoraj: 259
ogółem: 4 305 713
statystyki szczegółowe
W rozwinięciu przedstawiam kolejne informacje o "lidze maluchów" oraz meczach ligowych naszych żaków oraz trampkarzy młodszych.
W niedzielę 3 października odbył się trzeci w tym sezonie turniej Ligi Maluchów. Tym razem młodzi zawodnicy z Pawłowic, Pszczyny, Goczałkowic i Czechowic-Dziedzic rywalizowali na pszczyńskim Orliku. Pierwsze bramki i punkty w tym sezonie zdobyła młodsza drużyna z Pawłowic rocznik 2003, która wygrała swój pierwszy mecz 2-1 z UKS-em Centrum Pszczyna 2003 i zajęła piąte miejsce w turnieju. Starsza i bardziej ograna drużyna GKS-u Pniówek Pawłowice 2002 wygrała cztery mecze i jeden zremisowała gromadząc przy tym 13 punktów uplasowała się pierwszym miejscu.
A oto wyniki naszych drużyn:
1. Pniówek Pawłowice (rocznik 2003) 2:1 UKS Centrum Pszczyna (2003)
bramki: Olencki, Siciński
2. UKS Orlik Czechowice Dziedzice 0:4 Pniówek Pawłowice (2002)
bramki: Szurgot, Jasiczek x2, Bilich
3. UKS Centrum Pszczyna (2002) 3:0 Pniówek Pawłowice (2003)
4. Pniówek Pawłowice (2002) 0:0 LKS Goczałkowice
5. Pniówek Pawłowice (2003) 0:2 UKS Orlik Czechowice Dz.
6. Pniówek Pawłowice (2002) 1:0 UKS Centrum Pszczyna (2002)
bramka: Jasiczek
7. Pniówek Pawłowice (2003) 0:4 LKS Goczałkowice
8. UKS Centrum Pszczyna (2003) 0:4 Pniówek Pawłowice (2002)
bramki: Szurgot, Jasiczek x3
9. Pniówek Pawłowice (2002) 3:0 Pniówek Pawłowice (2003)
bramki: Jasiczek, Szurgot, Kasperowicz
Poniżej prezentuje się tabela po pszczyńskim turnieju:
1. Pniówek Pawłowice (2002) 13 pkt. 12-0
2. LKS Goczałkowice 9 pkt. 9-0
3. UKS Centrum Pszczyna (2002) 8 pkt. 4-1
4. UKS Orlik Czechowice Dziedzice 6 pkt. 4-10
5. Pniówek Pawłowice (2003) 3 pkt. 2-13
6. UKS Centrum Pszczyna (2003) 2 pkt. 1-8
* - statystyki podawane kolejno punkty oraz bramki.
A tak przedstawia się tabela po wszystkich turniejach rozegranych:
1. Pniówek Pawłowice (2002) 37 pkt. 38-3
2. UKS Centrum Pszczyna (2002) 32 pkt. 24-7
3. UKS Orlik Czechowice Dziedzice 19 pkt. 18-18
4. LKS Goczałkowice 16 pkt. 18-17
5. UKS Centrum Pszczyna (2003) 8 pkt. 5-32
6. Pniówek Pawłowice (2003) 3 pkt. 2-31
* - statystyki podawane kolejno punkty oraz bramki.
Składy w jakich występowały nasze drużyny:
Pniówek Pawłowice (2002):
Dąbski Jakub, Bilich Szymon, Jasiczek Szymon, Kasperowicz Jakub, Mikołajczyk Maksymilian, Szurgot Piotr, Zbyl Piotr, Markowicz Kacper
Pniówek Pawłowice (2003):
Rduch Konrad, Apel Bartosz, Kulas Konrad, Olencki Mateusz, Pisarek Tomasz, Siciński Bartłomiej, Nowak Paweł, Bujalski Igor, Morawski Aleks, Zachraj Rafał
Jeśli o naszych żaków z rocznika 2002 to rozegrali oni ostatnio 2 mecze. W pierwszym pokonali na wyjeździe LKS Goczałkowce 1:2. Bramki dla pawłowiczan zdobywali Wadas oraz Bolek.
A tak przedstawia się skład naszych młodziutkich piłkarzy z tego meczu:
Dawid Kamil, Nogły, Baron, Mańka, Wadas, Budniok, Szurgot, Bolek, Jasiczek, Pojda, Rak, Kowalczyk, Klepek, Nowak, Pustelnik
W drugim meczu, który odbył się 14 października rozgromili oni u siebie Unię Bieruń Stary 13:2. Bramki dla pawłowiczan zdobywali: Bolek x3, Pustelnik x2, Szurgot x2, Polok x2, Mańka, Nogły, Wadas oraz Ziebura.
Skład z tego meczu:
Dawid Kamil, Mańka, Budniok, Nogły, Wadas, Szurgot, Polok, Gogola, Bolek, Jasiczek, Rak, Pustelnik, Ziebura, Kowalczyk, Nowak, Pojda, Płacek, Kasperowicz, Kapustka.
Trampkarze młodsi – rocznik 1998-1999
Czarni Piasek - GKS Pniówek Pawłowice 1-0
Skład: Miśta, Grabowski, Zalewski, Trzaskoma, Rduch, Krzewiński, Dawid Patryk, Purgal, Krawczyk, Borówka, Placek, Kupczak, Ziętkiewicz
W galerii dodałem kilka zdjęć z turnieju w Pszczynie.
Drużyny młodzieżowe prowadzi trener Arkadiusz Przybyła. Chętne dzieci do uczęszczania na treningi z rocznika 1997-2003 prosimy o kontakt pod numerem 662039926!
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)