dzisiaj: 187, wczoraj: 775
ogółem: 4 313 422
statystyki szczegółowe
W sobotę, 2 kwietnia, piłkarze Pniówka Pawłowice wybiorą się do Bogdanowic by powalczyć o ligowe punkty z tamtejszym Startem. Początek spotkania o godz. 16.00. Statystyki i informacje na temat najbliższego rywala pawłowiczan w rozwinięciu.
Ludowy Klub Sportowy Start Bogdanowice
Rok założenia: 1957
Barwy: biało-czerwone
Adres: Bogdanowice
WWW: startgalmetbogdanowice.pl
Pojemność stadionu: 950 (451 siedzących)
Prezes: Wojciech Piecha
Trener: Ryszard Remień
Statystyki:
Ogólne:
Rozegrane mecze: 17
Punkty: 24
Miejsce w tabeli: 8.
Zwycięstwa: 6
Remisy: 6
Porażki: 5
Bramki: 26-23
Najlepszy strzelec: Grzegorz Kaliciak (7 bramek)
U siebie:
Rozegrane mecze: 8
Punkty: 13
Zwycięstwa: 3
Remisy: 4
Porażki: 1
Bramki: 18-10
Ostatni mecz ligowy:
Start Bogdanowice - Skalnik Gracze 3:1
Paweł Woniakowski 5, 22, Grzegorz Kaliciak 67(k) - Grzegorz Stencel 62
Ostatni mecz ligowy przeciwko Pniówkowi:
Pniówek Pawłowice - Start Bogdanowice 1:2
Marcin Mazurek 45 - Marcin Gużda 42, Grzegorz Kaliciak 65(k)
Pozostałe mecze 18. kolejki:
Polonia Łaziska Górne - Orzeł Babienica/Psary (1:4 w rundzie jesiennej)
MKS Myszków - Oderka Opole (1:1)
LZS Piotrówka - BKS Stal Bielsko-Biała (0:2)
Victoria Częstochowa - Victoria Chróścice (0:0)
Skałka Żabnica - LZS Leśnica (4:2)
Rozwój Katowice - Skalnik Gracze (2:1)
KS Krasiejów - ROW Rybnik 0:3 walkower
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)