dzisiaj: 960, wczoraj: 259
ogółem: 4 306 179
statystyki szczegółowe
Pniówek Pawłowice po słabej grze przegrał na wyjeździe w Bogdanowicach z tamtejszym Startem 0:2. Szczegóły w rozwinięciu.
Start Bogdanowice - Pniówek Pawłowice 2:0 (1:0)
Lalko 5, Dudacy 57
Pniówek: Huczała - Halama, Sornat, Goik, Łacek - Czyż (51. Horubała), Szczyrba (61. Stramski), Tkocz, Urbańczyk - Wojtków, Mazurek.
Źródło: startgalmetbogdanowice.futbolowo.pl
no to w tym sezonie raczej spadek
no raczej masz racje jak pniowek tak dalej bedzie grał
mieli gorszy dzień
przestan gadac ze slabszy dzien teraz nie ma slabych dni trza wygrywac by sie utrzymac i walczyc o 3pkt w takich i w innych meczach w kazdy mecz wkladac jak najwiecej sił zadziornosci grac twardo i walczyc do konca !!
Byliście na tym meczu? Jak wygrali poprzedni mecz to nie było komentarzy.A może PCE zagra?
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)