dzisiaj: 325, wczoraj: 982
ogółem: 4 306 526
statystyki szczegółowe
Podsumowanie 20. kolejki w rozwinięciu.
Wyniki spotkań 20. kolejki:
Polonia Łaziska - ROW Rybnik 2:5
Sebastian Hendel 51, 77(k) - Marcin Kocur 5, Kamil Kostecki 25, Grzegorz Bonk 75, Jarosław Wieczorek 88,
Artur Mościcki 90
Orzeł Babienica/Psary - Oderka Opole 1:4
Wojciech Popiel 60 - Adam Setla 42, 44 72, Krystian Kowalczyk 68
MKS Myszków - Victoria Chróścice 1:1
Michał Sołtysik 59 - Wojciech Scisło 64
LZS Piotrówka - LZS Leśnica 0:3
Sławomir Kierdal ?, Marek Gładkowski ?, Paweł Krzysztoporski 65
Victoria Częstochowa - Skalnik Gracze 3:1
Łukasz Kotas 12, 55, Kamil Ścisłowski 22 - Mateusz Płaza 70
Skałka Żabnica - Pniówek Pawłowice 1:2
Sebastian Gielza 30 - Jaroslav Steiniger 6(sam), Bartosz Wojtków 15
Rozwój Katowice - Start Bogdanowice 1:0
Rafał Wawrzyńczok 69
KS Krasiejów - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (wo)
Statystyki:
Rozegrane mecze: 7
Zwycięstwa gospodarzy: 2
Remisy: 1
Zwycięstwa gości: 4
Strzelonych bramek: 25
Bramek na mecz (średnio): 3,57
Bramki strzelone przez gospodarzy: 9
Bramki strzelone przez gości: 16
Strzelcy po 20. kolejkach:
14 - Jarosław Wieczorek (ROW Rybnik)
12 - Piotr Prusko (MKS Myszków)
10 - Marek Gładkowski (LZS Leśnica)
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)