dzisiaj: 341, wczoraj: 259
ogółem: 4 305 560
statystyki szczegółowe
Podsumowanie 22. kolejki w rozwinięciu.
Wyniki spotkań 22. kolejki:
Polonia Łaziska - Oderka Opole 1:1
Radosław Kaczmarczyk 27 - Adam Setla 44
ROW Rybnik - BKS Stal Bielsko-Biała 1:1
Marcin Kocur 36 - Marcin Rejmanowski 48
Orzeł Babienica/Psary - Victoria Chróścice 4:0
Karol Kajda 37, Krzysztof Maciaszek 48, Łukasz Gad 60, Krzysztof Glafik 87
MKS Myszków - Skalnik Gracze 2:0
Piotr Prusko 25, 32
LZS Piotrówka - Pniówek Pawłowice 2:2
Michał Korenik 54, Babatunde Shola 56 - Arkadiusz Przybyła 46, Bartosz Wojtków 58
Victoria Częstochowa - Start Bogdanowice 0:2
Mateusz Mikler 72, Mateusz Balcer 90
Skałka Żabnica - Rozwój Katowice 1:0
Lifa Sadio 19
KS Krasiejów - LZS Leśnica 0:3 (wo)
Statystyki:
Rozegrane mecze: 7
Zwycięstwa gospodarzy: 3
Remisy: 3
Zwycięstwa gości: 1
Strzelonych bramek: 17
Bramek na mecz (średnio): 2,42
Bramki strzelone przez gospodarzy: 11
Bramki strzelone przez gości: 6
Strzelcy po 22. kolejkach (czołówka):
15 - Piotr Prusko (MKS Myszków)
14 - Jarosław Wieczorek (ROW Rybnik)
12 - Marek Gładkowski (LZS Leśnica)
OSOBY ZAINTERESOWANE WYNAJĘCIEM
BOISKA SZTUCZNEGO WRAZ Z OŚWIETLENIEM
KONTAKTUJĄ SIĘ
Z GOSPODARZEM OBIEKTU
KRZYSZTOFEM MILANOWSKIM
TEL.:517 201 485
III liga » opolsko-śląska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PLAN MECZÓW KONTROLNYCH III LIGI :
STYCZEŃ:
1. 20.01.2018 - BESKID SKOCZÓW 1:3
2. 23.01.2018 - RUCH CHORZÓW 2:2
3. 27.01.2018 - MKP ODRA WODZISŁAW 2:4
4. 1.02.2018 - PODBESKIDZIE II BB 0:1
LUTY :
1. 3.02.2018 – POLONIA BYTOM 1:2
2. 10.02.2018 – FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
4. 17.02.2018 – GKS 1962 JASTRZĘBIE 4:0 (P)
5. 20.02.2018 – KUŹNIA USTROŃ 0:1 (w)
6. 23.02.2018 – KS CZANIEC 0:0
MARZEC:
1. 3.03.2018 – DEKOR BEŁK 0:0
2. 10.03.2018 - GÓRNIK II ZABRZE 0:1 (P)
3. 17.03.2018 - SOŁA OŚWIĘCIM 1:4 (W)
PRZYCHODZĄ:
BARTOSZ GOCYK (POLONIA ŁAZISKA GÓRNE)
MACIEJ GASZKA (GKS JASTRZĘBIE)
MATEUSZ NOWARA (RUCH RADZIONKÓW)
MATEUSZ WÓJCIK (STAL STALOWA WOLA)
MATEUSZ HABOR (LKS ŁĄKA)
MICHAŁ PIECZKA (DĄB GASZOWICE)
PAWEŁ KAPUSTA (ROW RYBNIK)
ADAM KRAKOWSKI (WOLNY ZAWODNIK)
GRZEGORZ KLEEMANN (ODRA OPOLE)
ODCHODZĄ:
Kamil Kostecki (Unia Turza Śląska)
Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska)
Szymon Gałecki (???)
Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)
Patryk Lach (Beskid Skoczów)
Jakub Świerczek (BKS Stal BB)
Tomasz Michalik (Orzeł Mokre)